Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nő létemre nagyon ronda az...

Nő létemre nagyon ronda az orrom.. nagy, stb. Mit tegyek, hogy elfogadjam?

Figyelt kérdés
Műtéten gondolkoztam már, de nincs rá pénzem.
2021. jún. 27. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

"Műtéten gondolkoztam már, de nincs rá pénzem."


sz.pas

2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Műtét helyett valami kevésbé drasztikus ? Ma màr rengeteg oktató videó van fent a youtube-on , hogy sminkeld ki az orrod , hogy az neked jó legyen . Onnantól már csak sok gyakorlás kell !
2021. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszeru es olcso megoldas: [link]
2021. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy kapjál egy értelmes választ is!


Sajnos műtéttel sem lehet mindég a kívánt eredményt elérni.

Csak hogy magamból induljak ki, anno én megcsináltattam, de az enyém akkora volt hogy még a műtét után sem vagyok megelégedve az eredménnyel.

Sajnos ez kihat az egész életemre, rányomja a bélyegét az önbizalmamra ami annyit tesz hogy szégyellem az arcomat, ezért nem is megyek társaságba.

Most negyven vagyok, sajnos még kábé ennyi van hátra...

Sajnálom, hogy veled is kiszúrt ez a mocskos genetika, ezzel vagy tudsz együtt élni vagy nem.

Én nem..

2021. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
44%

Ehhez semmi köze annak, hogy nő vagy, egy orr ronda akkor is, ha valaki nő, akkor is, ha férfi.

Ettől függetlenül én még nem láttam olyan orrot, ami ne illett volna tökéletesen a viselője arcára. És ezt egyáltalán nem sértésként értem, azt akarom mondani, hogy akármilyen orra is van valakinek, olyan nincs, hogy "nem illik az arcára" vagy hogy kitűnően gáz lenne.

2021. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ehhez semmi köze annak, hogy nő vagy, egy orr ronda akkor is, ha valaki nő, akkor is, ha férfi."


Nőként sokkal cikibb egy ronda orr.

2021. jún. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6!

Ennyire nem kéne részrehajlani.

2021. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
#6 Miért cikibb?
2021. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Voltaképp le kell sz@rni, kedves kérdező. Én kancsal vagyok, van aki elfogad így, van aki nem, foglalkozok azokkal, akik elfogadnak és nem ítélnek el a külső alapján, a többi b*zeráns nem érdekel! ;) Csak lazán és neked is könnyebb lesz!
2021. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!