Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én hibám ha manapság már...

Az én hibám ha manapság már nem tudom ki a nő és ki a férfi ? (Kinézet alapján) Vagy a plasztika a hibás?

Figyelt kérdés
Lmbtq emberek lehetnek a hibásak? Lmbtq külső és plasztika a hibás?

2021. jún. 27. 20:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
43%
Otthon még nem szar a helyzet. Itt az Usaban (New Yorkban vagyok) nagyon is gázos... :P
2021. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
38%
Szerintem sokan maguk se tudják.
2021. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 molnarmarcell21 ***** válasza:
66%

Nem mindegy?

Ha feláll rá a farkad, akkor mehet.

Ha nem áll rá fel, akkor nem mehet.


Ha feláll rá a farkad, de nem kell, mert kiderül, hogy pasi, akkor valójában képmutató vagy.

Ha nem áll fel rá a farkad, de kell, mert kiderül, hogy nő, akkor szintén képmutató vagy :)

2021. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
73%

"Ha feláll rá a farkad, de nem kell, mert kiderül, hogy pasi, akkor valójában képmutató vagy."


És ha felállrá, de rögvest lelankad mert pali?

2021. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 molnarmarcell21 ***** válasza:
45%
Akkor képmutató vagy, mert valójában tetszik, hiszen felállt rá.
2021. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Hát ja négyes. Ez fontos kérďés . Én már jártam így. Azthittem nő. Hát csöcsei voltak és minden rendben volt. A hangja és az arca nőies volt erre mikor smároltunk vetkőztettem le erre észre veszem milye is van. Ezek a műtétek csodákra képesek. Nem szoptam le magyarul.
2021. jún. 27. 20:39
 7/47 anonim ***** válasza:
87%
Helyes. Bunkó hogy nem mondta h farka van. Ilyennel nem kezdünk.
2021. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Így utólag irigylem a mai napig a péniszméretét. Nekem nem lesz akkora soha. Bekaptam volna fulladás lett volna rendesen. Nem poénból mondtam el ezt. Térjünk is vissza a kérdésemhez.
2021. jún. 27. 20:46
 9/47 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem a plasztika meg az mlbtq a felelelős hanem az öltözet.

Ha megnézem a pitcsákat, színte már csak személyi alapján lehet megtudni, hogy jééé ez nő!

Már színte én férfiként érzem magam kellemetlenül mert nem tudom hogy most én férfi avagy női ruhában vagyok.

Anno a super skinny farmereket viselő fiúkra mondták, hogy ez női nadrág.

Oké! Akkor váltottam bő szárúra. Most meg azt látom a pitcsákon.

Most akkor megint én bhasztam el valamit vagy ezek tévednek be a férfi osztályra..?

2021. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
40%
Rossz a kérdés, a jövőben nem lesz ilyen hátrányos megkülönböztetés /nő,férfi/, ezek a fogalmak meg fognak szűnni.😉
2021. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!