Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, miért költenek magukra...

Nők, miért költenek magukra havi akár több százezret szépségápolásra - műköröm szempilla, műcici, műhaj, hajfestés, ajakfeltöltés szolárium erős smink szemöldök tetkó nélkül sokkal szebbek lennének?

Figyelt kérdés

Ez rossz kozmetikus, vagy félrecsúszott önkép, ízlésficam, rossz ízlésű pasi vagy barátnők, vagy a testükbe való beleszeretés és napi több óra foglalkozás, fogyasztói társadalom reklámok miatt van? Hogy már nem tudják kitalálni hogy mivel legyenek szebbek és ezáltal átfordul és kevésbé szépek vagy rondábbak lesznek ezektől.


Van aki nem használ ilyeneket persze, és az tetszik is, még ha van mindenkinek valami testi hibája nem feltétlen kell elfedni.



2021. júl. 2. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki arra költ amire akar🤷‍♀️

Van aki horgászik, van aki autót tuningol stbstb.

Persze megesik hogy túl esnek a túloldalra. Ott súlyos önértékelési gondok vannak.

2021. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy az neked, hogy ki mire költi a saját pénzét?

Én pl. 30 évesen ebben az évben, az első hat hónapban majdnem 100 ezret költöttem 90-es évekbeli Barbie-babákra, mert most ilyen kedvem volt.

18000-et egy fitnesz ruha szettre, 8000-et egy rövid futónadrágra, 11000-et 2 db parfümre.

Mindet a saját pénzemből. Páromat a Barbie-knál nem az összeg zavarta, hanem, hogy már így is túlzsúfolt a lakásunk.


Nem járok fodrászhoz, műkörmöshöz, edzőterembe, szoliba, minden természetes rajtam, még autóm sincs, habár jogsim az van. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt.


Mindenki azt csinál a testével, amit akar, ez az ő döntése, ő felelőssége.

2021. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól mert a te szemedbe sokkal szebbek lennének,az ő szemükben nem. Mindenki magának akar megfelelni.

Nem tudom honnan szeded ezt hogy havi több százezret költenek, de szerintem a legtöbb nő ezt nem tudja megengedni magának.

Szeretek magammal foglalkozni, csinosítani magamat, adni magamra.

A műkörmöt magamnak csinálom, azért mert nagyon gyenge az eredeti körmöm és élvezem is csinálni.

Műszempillám azért van, mert nagyon kevés és szőke a szempillám alig látszik, megspórolom magamnak az időt reggelente hogy nem kell spirálozni, és nekem nagyon tetszik a Műszempilla, szerintem feldobja az embert.

Fél-1 évente járok balayage festésre, azért mert a szőke haj sokkal jobban áll mint az eredeti hajszínem és fiatalít is.

Mindennap sminkelek ha megyek valahova, van hogy enyhébben van hogy erősebben azért mert élvezem csinálni, hozzá tartozik a reggeli rutinomhoz, a rúzst hozzá tudom igazítani az öltözködésemhez.

Műmellem nincs, mert megvagyok vele elégedve és amúgy sem tetszik. Ajakfeltöltést szintén nem szeretnék magamon csináltatni. Szoliba nem járok mert öregíti a bőrt és nekem a fehér bőr sokkal jobban tetszik. Tetoválásom nincs mert nem bírom a fájdalmat és nem is érzem szükségét

2021. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Én az általad felsoroltak közül egyikre sem költök, viszont eddig összesen legalább egymillió forintot elköltöttem tetoválásokra. Nagyon sok ember szerint csak rondább vagyok tőle, de ez a legkisebb mértékben sem érdekel, nem azért létezem, hogy nekik megfeleljek. Utazásra meg más hobbikra pedig ennek a sokszorosa is elment, meg se próbálnám összeszámolni. A saját megkeresett pénzem a "kötelezőkön" (lakhatás, étel, megtakarítás stb.) kívül arra költöm ami boldoggá tesz, nem tudom mi ezzel a probléma. Élj és hagyj élni.

Viszont azt hozzá kell tenni, hogy valóban vannak olyan emberek (férfiak is, pl. Oli London, keress rá), aki durván túlzásba viszik és az egész életüket eköré építik. Ez sajnos legtöbbször tényleg torz önkép, önértékelés és lelki problémák miatt alakul így.

2021. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem költöttem az általad felsoroltakra.
2021. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megkapod ingyen? : )
2021. júl. 2. 14:35
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mert ami kell, tetszik azt megszerzem.
2021. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
A nők többsége nem költ több százezret ilyesmire, már csak azon egyszerű oknál fogva sem, hogy nem keresnek annyit hogy abból több 100k maradjon elszórni. Aki költ bármi ilyesmire, az nyilván azért teszi, mert telik neki és úgy jobban érzi magát.
2021. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Mert így érzik jól magukat.

Szerintem van is, akinek jól áll.

2021. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert imádok szolizni! Relaxál, felfrissít, élvezem ahogy süti a bőrömet. A komedóimat is nyomtalanul eltüntette.
2021. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!