Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik mindig illatosak!...

Lányok, akik mindig illatosak! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Én is fürdök rendesen, hajat mosok rendesen, mindenfélével próbálkoztam, de pár óra és semmi, főleg nyáron. Ti mit csináltok, hogy illatosak tudtok maradni? Illatos testápolóval próbálkoztam mostanság, egy fokkal javított de még mindig nem az igazi.

2021. júl. 3. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a nagyon drága parfüm, ami tényleg tartós, lehet a megoldás kulcsa.
2021. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 hm, na igen, nekem olyan középkategóriás parfümöm van "csak"
2021. júl. 3. 19:27
 3/14 anonim válasza:
24%
Sok barátnőmnek maga a test/bőrszaga olyan, és nem használnak semmit. De olyan finom illatú a bőrük, h simán összefut a nyál a számban.
2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, nalad valami mas is van a dologban😅
2021. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
#3: mihez hasonlítanád az illatukat? Ruhaöblítő?
2021. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ln nyáron testpermetet használok. Előnye, hogy hűsít is.
2021. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
16%

Nem tudom mihez hasonlítani. Egyszerűen a bőrüknek olyan illata van, hogy phu.

#4. Mire gondolsz?

2021. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
2-3 orankent ujrafujjak a parfumot.nincs itt nagy titok.
2021. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Én parfümöt használok de abból sem olyan sokat. A csuklómra szoktam fújni meg néha a nyakamra, éppen csak 1-2 csepnyinek megfelelőt

Most hogy a Gucci Flora-ját használom ki tudom hangsúlyozni a természetes saját illatomat is ami alapból egy kicsit édeskés de citrusos/citromfű beütése is van.

Pluszban reggel és este is fürdök és csak természetes anyagú ruhákat hordok így nem is izzadok meg túlzottan még most nyáron sem.

2021. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

1. A parfümöt is tudni kell jól használni. Pl. ha magadra fújod, ne dörzsöld szét (azzal megtöröd a molekulákat), és érdemes a füled mögé fújni, ott a legtartósabb. Ha parfümözés előtt gazdagon hidratálod a területet, akkor is sokkal tartósabb lesz az illat!!

2. Testpermet, amit napközben magadra fújkálsz

3. Jó erős illatú öblítő

4. Hiába mosod meg a hajad, ha nem használsz annyi terméket, vagy olyan erős illatúakat. Pl. aki hajpakolást és egyéb termékeket is használ, annak illatosabb lesz a haj, mint aki egy kis sampont ráken, aztán lemossa, és ennyi.

5. Én a fentieket mind csinálom, viszont megfigyeltem, hogy igazából EGYETLEN dolog van, amit mindig kiszúrnak az emberek, és az a szárazsamponom, ami brutál erős gyümölcsös illatú. Komolyan ez az egyedüli, amit ha a hajamra fújok (egyébként csak praktikus okokból, nem foglalkozom az illatával), akkor minden random ember fennhangon elkezdi kérdezgetni, hogy úristen, minek van ilyen illata. 😂 Pedig a férfiaknak általában fel se tűnnek az ilyesmi dolgok...

2021. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!