Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen alakot elérni?

Hogy lehet ilyen alakot elérni?

Figyelt kérdés

[link]


A lány combjait és fenekét nagyon irigylem. Homokóra alkatom megvan hozzá,hogy így nézzek ki,csak én vékonyabb vagyok ,nem igazán jönnek rám a kilók.A csípőm nem annyira széles, de a derekam vékony.

Aki hasonló eredményre vágyik,hogy éri el? Milyen étrendre és milyen mozgásformára kellene ráállnom,hogy tudjak felszedni úgy 5-8kg-t?

Világ életemben vékony voltam, genetikailag ezt örököltem.

Köszönöm szépen a segítséget !:)



2021. júl. 7. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop gyerekem.
2021. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezt műseggnek hívják. Plasztika. Látszik a kontraszt a combja és a segge között, ez nem természetes. És szerintem nem is szép, aránytalan.


Amúgy ha szép formás combokat és feneket szeretnél, akkor heti 3-4-szer menj le az edzőterembe súlyzós edzést végezni, mellette magad fehérjetartalmú étrendet kövess.

2021. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha esetleg nem műsegge van, akkor meg ez tisztán genetika, ha belegebedsz sem lesz ilyen alakod. Én is vékony alkat vagyok, az egyik barátnőm nagy “zsíros” kerek feneke van, ő félig latina, nekem ha fejreállok sem lesz soha ilyen seggem. De nem is kell, úgy is jó vagyok, ahogy vagyok :)
2021. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Genetika vagy implantátum. Inkább az utóbbinak tűnik. De ha rendesen edzel rá neked is szép lesz.
2021. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyreszt ez mar baromi aranytalan es amorf, mareszt meg PHOTOSHOP, esetleg implantatum. ne akarj ilyen lenni, mert ez nem normalis (es szerintem ocsmany is).
2021. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fuj :( Instán még úgy ahogy jól néz ki az ilyen, de ha élőben látnál egy ilyen alkatú lányt, mit gondolnál? Szerintem azt, hogy valami deformitása van. Amúgy 99%, hogy mű. Az arca is teljesen mű, a teste miért lenne természetes?
2021. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, mint egy gnóm. Nagyon csúnya! Ne akarj ilyen lenni, ez már nagyon természetellenes!

Lehet szép kerek feneked, sok guggolás, guggolás és guggolás!

2021. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#3: végre valaki, aki elégedett magával :)
2021. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Sokáig én sem voltam az. Mindig mást akartam, mint amilyen épp voltam. Ha vékony hízni, ha felszedtem, akkor fogyni. És valahogy mindig mindenkinek tetszeni akartam. Elegem lett ebből és megtanultam úgy szeretni magam, ahogy vagyok. Persze sportolok és igyekszem a legjobb formámban lenni, de olyasmit már nem várok el magamtól, ami lehetetlen :)

2021. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aránytalan alak, ne akarj ilyet. Edzéssel nagyon szép feneked lehet.
2021. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!