Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt ma valaki a Kecskeméti...

Volt ma valaki a Kecskeméti strandon?

Figyelt kérdés
Hogy tetszett?

2021. júl. 12. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem pont aznap, de voltam. Szerintem nagyon klassz hely!

Az az 50 méteres medence csodás! Mi Budapestről járunk le, megéri😌

2021. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is voltam :) nagyon jó hely valóban. Megéri nektek Pestről ezért lemenni? Ott sok jó fürdő van.
2021. aug. 4. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem egy nagy szám, mondom ezt ott lakóként.
2021. aug. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szüleimet is látogatom egyúttal. Már kisgyerekként is sokat jártunk oda és van valami békebeli nyugalmas hangulata, amit itt a budapesti strandokon nem éreztem.. az emberek kedvesebbek és nyugodtabbak ott, mint itt Pesten. Ja és itt annyian vannak, hogy ha valahova kevesen mennek, akkor azok is sokan vannak, én meg a tömeget nem nagyon szeretem .

Szóval nálam top kategória a kecskeméti strand. Az ára is ugye barátibb, taxi is annyiért visz oda a város másik végéről, mint Pesten egy 5 perces út.

Jaaa, és az a termál medence, ami ezelött 20 évvel is ugyanilyen volt (bár már csak az egyik fele üzemel), és a színes öltözőkabinok hátul...💕 oda vagyok ezért a helyért😇

2021. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!