Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a superz...

Mi a véleményetek a superz parfümökről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Rendeltem tőlük egy Gentlemant, tartós, jó illat megvagyok vele elégedve, én biztos, hogy fogok még tőlük rendelni.
2021. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%
Búcsúsparfüm. Kb 3-4 órát érzed, ezt bármelyik 100ml!! EDT tudja.
2022. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
45%
Szerintem teljesen jó, egész nap kitart, az illatvilágok meg semmihez sem. foghatók. Én ráadásul 10%-kal olcsóbban rendeltem mert volt kuponom. KRISS18. ezt többször is lehet használni
2022. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Még annyit tennék hozzá (4.válaszolóként), hogy nekem az volt a benyomásom a parfümöknél, hogy van bennük 2-3 illatanyag, ami nagyon erős, és ennyi.

Holott egy prémium parfüm több tucat illatanyag professzionális selymes keveréke, mely komplex illatvilág lenyűgözi az embert.

Például a Gentleman illatuk egy tömény vanília és dohány bűzének keveréke. Iszonyat erős, gejl, néhány aroma összekeverve. Szétesett, külön-külön kiérezni belőle azt a néhány illatjegyet, amit beletettek.

2022. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
7 dehogy jók a marketingben :D. Egyszerűen minden platformon tolják több százezrekért a hirdetéseket. Akárhányszor felmegyek instagrammra, ezt a mr szerencsés majmot látom vagy a lehúzós illatait. Annyit elértek mondjuk, hogy megnéztem, mennyibe kerül, drágábbak mint egy Gucci vagy Prada vagy Boss parfüm. Vicc
2022. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Csináljanak inkább szappant az talán menni fog.
2022. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
28%

Meglepve olvasom amiket írtok, mert amiket én használok tőlük illatokat azok mind ilyen 5-8-10 órán keresztül érződnek.

Adria nekem pl nem vált be, de az Abu Dhabit még 10 méterről is megérzik rajtam :D ő lett most a best

2022. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanez nálam is. Abu Dhabi top. Páromnak whoosh fújós verziója. Olajból sweet Darkness elképesztően brutál, de tiniknek semmiképp sem ajánlom. Minőségre engem maximálisan meggyőztek, annyi, hogy tudnod kell, hogy milyen illat vagy te, olvasd el a leírásokat vagy menj be hozzájuk személyesen.

Az oud-os illataikat sehol nem éreztem még ilyen intenzív olajoakt csak dubai-ban. Az mind eredeti és organikus oud, azok nagyon szépek, de ismétlem ha tini vagy akkor az oudolaj még korai.

A sok álszakértő mocskolódó meg nevetséges. Aligha tudsz olyan parfümöt mondani amit nem próbáltam, de legagyizni őket ostobaság. Kint van a srác tiktokján melyik gyárban csinálja, hát nekem se majomnak sem idiótának nem tűnik inkább csak simpla hater trollok irogatják ezeket.

2022. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Mr szerencsés, vagy valami shillje megérkezett, és most mindenhova bekommenteli a reklámot. 10 11 természetesen nyilván ugyanaz a kommentelő
2022. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Abu dhabi-ről tudok véleményt mondani. Valóban nagyon intenzív, számomra tolakodóan erős illata van.

Nagyon édes, és valóban keleties-arabos illata van. Először amikor megéreztem, nekem az a tipikus füstölő illat jutott eszembe, amiket ilyen meditációs és ezotériával foglalkozó emberek szalonjában lehet érezni. Ha voltál már ilyen bazáros boltban, ahol Buddha szobrokat, füstölőket, meg ilyen kacatokat lehet kapni, na ott van ez az illat.

Nekem nem tetszik. Mindent elnyomó illat, főleg amikor egy 60kg -os 21 éves szőke kisfiún megérzem 😆. De szerintem ez senkihez nem illik.

2023. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!