Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt olyan öltözködési stíluso...

Volt olyan öltözködési stílusod, amiért régebben nagyon odavoltál, most meg már röhögsz az akkori magadon magadon, vagy csak nem érted, hogy tudtál úgy öltözni? Vagy olyan ruhadarabod, amit akkor menőnek láttál, de már cikinek? Esetleg olyan frizura?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat!:)

17L


2010. aug. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát nem fordult elő velem 1 ilyen se.

A hajam 15 éves korom óta tépett. az előtt rövid volt. Testhezálló ruhákat hordok. általában olyat is veszek ami nem 1-2évre szól hanem extrém esetben 3 év műlva is hordható kell legyen.


18/F

2010. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

középiskola elején csakis bőgatyákat hordtam, de olyan szinten bő volt, hogy azt elképzelni is nehéz. persze csakis bő pólókkal és fullcappel ami állandóan rajtam volt.

akkor csak úgy öltözködtem és meg voltam győződve, hogy életem végéig olyanokat hordok, most viszont jót röhögök magamon és azokon akik úgy öltözködnek :)

22f

2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

uramatyám, naná, hogy volt:) 13-14éves voltam..rocker...mondanom sem kell. szimaszatyor, extrem magas szárú tornacipő...csak lelógó semmiylen haj... Hozzá kell tennem, hogy ez 6-7 éve volt, szóval nyoma sem volt az emonak kis hazánkban, szóval nehezn szereztem be ezt a tornacipőt, de kár volt:) nem tartott sokáig, max 1 évig:) gimiben már kikupálódtam. Teljesen normálisan, csajosan, ízlésesen öltözködöm:)

20/L

2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikortól én válogattam/vásároltam a cuccaimat, akkor nem nagyon. Jó, élénkebb színeket használtam meg sportosabb voltam (nem hordtam szoknyát, tornacipőt hordtam, cipzáras pulcsit/mellényt), de még mostani fejjel is vállalható volt. Az más kérdés, hogy amíg anyukám öltöztetett (olyan cuccokból, amiket ismerősöktől kaptunk)... először is, elsőben levágták olyan gombára a hajamat, hogy tök fiúsan néztem ki, és ott kellett hisztiznem azért, hogy hosszabb hajam lehessen... (merthogy a rövid haj az praktikus... de az már elsőben is szar érzés, ha a többi kiscsaj csinosabb, és nem a te hibádból...). Meg több számmal nagyobb, (sztem) fiús, bő cucokba öltöztetett, mert azt hitte, az jobban áll nekem (akkor sem voltam nádszál)... még szerencse, hogy mostanra már ő is belátta, hogy nem.
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mintha csak rólam írtad volna:) De nekem a "kikupálódás" előtt volt egy r!bikorszakom, csak utána jött meg az eszem, és a stílusérzékem:)
2010. aug. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!