Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés
Helló mindenkinek! Előre leszögezem, hogy ez egy sajnálkozós, negatív hangvételű szöveg lesz, szóval aki ezeket nem bírja, és feláll a hátán a szőr, az kérem ne olvassa el. Szóval, egy 16 éves lány vagyok. És kb. ennyit tudok mondani magamról. Éppen ez a baj. Kezdem a belső gondokkal. Nem tudok másokkal beszélni, nem tudom megfogalmazni, amit mondani akarok. Bármilyen velem egykorú fiúval beszélek, vagy csak elmegyek mellette, zavarba jövök és NEM TUDOM MIÉRT. Emellett semmi személyiségem nincs. Általában olvasom, netezem, tanulok, sportolok, meg főleg egyedül kuksolok a szobámban, mert senkivel nem akarok beszélni :c. Sokszor kiborulok, és csak laptopommal tudok diskurálni. Van néhány barátom, de hozzájuk sincs ,,erőm". Nem tudom mi van velem. Most megyek gimibe (évvesztes vagyok), volt osztálytalálkozó, és legszívesebben megfujtottam volna magam a kádban utána. Mindenki tök menő, jófej. Én meg egész végig kb. 5 szót szóltam. Ami pedig MINDENNÉL jobban kiakaszt, és már évek óta szenvedek miatta, az a kinézetem. Az új osztályban mindenki helyes, csinos, én meg----- Barna hajam van, aminek a teteje mindig lelapul, és az ovális formájú arcom ultrarondaságát még jobban kiemeli, a szemem kicsi, az orrom ÓRIÁSI, és nagyon hülye alakja van. Legszívesebben levágnám magamról. A szempillám szögegyenes és nem túl dús. A fogaim... képzeljetek el egy vonatot ami kisiklik... na úgy néz ki az első két fogam. A többi is eltorlódott. A megoldás: FOGSZABÁLYZÓÓ!! Hurrá, csak hogy már 1,5 éve várunk a járványhelyzet miatt. A sminket próbáltam... de nem fogom többet. És nem csak én állítom hogy csúnya vagyok, másik is mondták. A szépet talán 1-2-szer hallottam életemben. Van 2 pici szemölcsöm, az egyik a szemhéjamon, a másik a nyakamon. Undorítónak érzem magam tőlük. Teli vagyok anyajeggyel, van a hátamon egy ,,púpos" is, a mellkasom felső részén középen pedig egy nagy, ami nagyon visszataszító. A testem szintén borzalmas. A mellem nem is létezik, mert evészavarom volt, és a mensim sincs meg. Viszont a testtömegem annál inkább. 51 kg/ 162 cm. A hasam és combom baromi nagy. Görbe a hátam, mert mindig elfelejtem, hogy ember vagyok és nem majom ( ezen már dolgozom, az írás közben is kihúztam magam). A családom nagyon zűrös, a gyerekkorom is az volt. A nevelőapukám és az anyukám levegőnek néz, előszeretettel kötnek belém MINDENÉRT. Meg amikor pozitívan beszélek a terveimről a jövőre vonatkozóan, anyukámnak mindig sikerül benyomni a ,,könnymirigy működésének fokozása" gombot. Jól esett ezt kiadni magamból. Nem hiszitek el, hogy mennyire örülnék valami tanácsnak, főleg a kinézetemmel kapcsolatban, szóval legyetek szívesek és segííítsetek :)))))

2021. júl. 14. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Iskolapszichológus és diákmunka hogy minél többet félre tudjál tenni a korai költözéshez. Közben megszokod és elfogadod hogy neked soha nem fog annyira könnyen és természetesen menni bizonyos dolgok mint pl. a társkeresés vagy anyuciék fizetik az albérletet amíg te egyetemre jársz és ezek az évek nem arról fognak szólni hogy milyen menő vagy és mennyit bulizol hanem kökemény munkával megalapozod a jövődet.

Amíg az egyetem után a csoporttársaid jó részt elhelyezkednek valahol, letelepednek, családjuk lesz és beledöglenek a hitelekbe addigra neked teljesen kinyílik az egész világ és azt csinálhatsz amit csak szeretnél ott és azzal akivel csak szeretnél.

Senkinek nem kell majd megfelelned és semmilyen kötelezettséged nem lesz senki felé, megtanulsz együttélni a magánnyal és rájössz milyen az igazi szabadság.

Saját döntéseid lesznek.

Közben büszke leszel arra hogy sokan irigyek rád amiért a saját lábadon állsz és nem kell mindenhonnan elismerést kunyerálni (pl. a közösségi médián).

Viseld a fogszabályzót, sportolj valamit (röplabda, kézilabda), egyél rendesen amennyire csak tudsz, fiatal vagy, nagyon sokat tud változni a tested nagyon könnyen.

Viszont készülj fel rá hogy a középiskola nem a legszebb időszak lesz.

2021. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Igazából vágyaim közé tartozik, hogy ne függjek másoktól, ezért jól jön a tanácsod. A fogszabályzót bevallom, már várom :D
2021. júl. 14. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Húha..egy pszichológus tényleg nem ártana.

Illetve a sminket javasolnám még..nincs olyan szerintem akin ne javítana valamit. Nézz yt videókat hogyan sminkelnek inspirálódj.

Ha más nem egy tusvonal is sokat tud dobni, ki kell kísérletezni mi áll jól az arcodhoz.

Amin tudsz azon próbálj változtatni,ha szeretnél.

Biztos van magadon olyan is ami neked is tetszik,azokat emeld ki.

Egyébként 16éves kor nálam pl még elég rossz volt,amíg "nem találtam meg magam".

Ha a hajad túl lapos a fejtetőn próbáld befelé vasalni vagy visszafésülni mert az tényleg szebb mikor nem teljesen lapos a haj.

Vagy még próbálj olyan ruhákat hordani amik illenek az arcodhoz,amiben jól érzed magad és ez is dobhat az önbizalmadon.

Akár otthon is edzhetsz hogy a combod és a hasad formásodjon de biztos a futás is segít.

Az orrom nekem is nagy de próbálom másra fektetni a hangsúlyt pl a szememre. Meg amúgyis van mit nézni az orromon kívül😅

Tudom nehéz megbarátkozni egy olyan testrészeddel ami egyáltalán nem tetszik magadon de meg lehet próbálni.

Egy hajfestés is segíthet vagy bármi olyan dolog amitől azt érzed hogy jobban tetszenél úgy magadnak.

Hát remélem tudtam azért segíteni kitartást<3

2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy jó fodrász csodàkra képes.A szemölcsöket is el lehet távolítani relatív olcsón és teljesen fájdalommentesen,gyorsan.Fogszabi meglesz,kövér nem vagy.De! Ha csúnyának érzed magad,azt érzik az emberek és csúnyának fognak látni.És ez fordítva is igaz.
2021. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm szépen! Most hogy írtad, lehet hogy kipróbálom majd a tusvonalat.Általában otthon szoktam edzeni, de most futok, mert külfölön vagyunk apartmanban.
2021. júl. 15. 10:47
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Hát, fodrásznál csak az alját szoktam vágatni. Szemölcsöket max. télen tudom eltüntetni, mert szüleim most nem akarnak ezzel törődni, ,,van ennél jobb dolguk" , ezt meg is értem, de utazással együtt max. 1 óra :c. Működő házi praktikát sajnos nem ismerek. Köszönöm a válaszod!
2021. júl. 15. 11:23
 7/11 anonim válasza:
0%
Az alakod a legfontosabb hidd el..persze majd lepontoznak hogy nem, de bizony igen. Tudat alatt az dönt, egy jó seggbe lesz szerelmes legelőször a pasi. 32 évesen már csak rájöhettem
2021. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 én speciel jobban örülök egy szép arcnak és mosolynak, a többi csak másodlagos.
2021. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
34%
Hiába a szép arc ha a test nem passzol. Az arc kozmetikus kérdése, a testet nem oldja meg kozmetikus 10 perc alatt
2021. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi a szemem és hosszúkás az arcom. Szempillaspirálozz , az nagyítja a szemed és a hajadra használj hajhabot-attolól dús lesz és nem lapul a fejedre.

Esetleg egy kis frufru is jól jöhet

2021. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!