Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elfogadjátok magatokat?

Elfogadjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogyan sikerült elfogadjátok úgy a külsőtöket,mint a belsőtöket illetve abbahagyjátok a másokhoz való hasonlítgatást?

2021. júl. 15. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfogadtam magamat.
2021. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sosem volt problemam, jokepu vagyok, annak fuggvenyeben, hogy mennyit sportolok, nincsenek felesleges kilok rajtam vagy akar izmos is vagyok, komoly szakmam van, jol keresek, vannak barataim, lanyokkal is elvagyok. :)
2021. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, és mások sem fogadtak el soha olyan tökéletlennek, amilyen vagyok.
2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elfogadom magam ilyennek.Csak a többi ember nem fogad el.
2021. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2021. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, bár nincs nehéz dolgom, szerencsére jó a genetikám (171 cm/52 kg). Nem hízok, sport nélkül is mindig azt kérdezik, hogy mit sportolok, hogy ilyen az alakom. Az arcom és a hajam is szép, egyedül a fogaimmal nem vagyok teljesen elégedett, de most lesz fogszabim. + a bőrömmel voltak problémák, de a bőrgyógyász rendbe tette. Párkereséssel sem volt sosem problémám. Nem dolgozom halálra magam, de viszonylag jól keresek, van saját házam, autóm, sokat utazom, nem szorulok rá más pénzére, magamnak teremtettem meg mindent. 29N
2021. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!