Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
79%
férfiként mondom, hogy van husi a hasad, combodon, de szerintem kifejezetten jól áll
2021. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem semmi gond nincs az alakoddal, teljesen tökéletes.
2021. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim válasza:
79%

Így kép alapján nagyon szép vagy. Dolgozni mindig lehet magunkon, de nem hiszem, hogy a tested miatt ért csalódás...

25/F

2021. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 moozygoo ***** válasza:
86%

Ebből a szögből fotózva nagyon jó, szexi alakod van !


26/F

2021. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 Noren1989 ***** válasza:
91%
Vékony, az fixre nem vagy. Àtlag, meg husis közt.
2021. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
54%
Tökéletes (N)
2021. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a korban még megfelelő. Viszont a fehér bőrű, némileg pasztózus alkat hajlamos a hízásra, 30 felett már kifejezettebben és igencsak kell ügyelni a táplálkozásra és a testedzésre, mert a nagymellű holland fejőnők nem mindenkinek tetszenek. Persze, ha Deutekom hangja van, az más eset.
2021. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, de szerintem nem jó az alakod. Alapvetően előnyös a felépítésed, karcsú a derekad, kerek a csípőd, ami szép, de bőven kéne rajta dolgozni. Ezt nevezik skinnyfat alkatnak. Puhány, plöttyedt, picit hájas, egészségtelen hatást kelt. Szerintem a bikinifelső sem előnyös, lógósnak mutatja a melled, pedig valószínűleg nem az.

Nem kell mindenkinek fitneszmodell alkatúnak lenni, de azért némi mozgás nagyon is rád férne.

2021. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintetek vékony vagyok?"


Igy nez ki a vekony:

[link]

[link]

[link]


Neked teljesen mas a genetikad, ezzel semmi baj nincs, van akinek az ilyen jon be. Van rajtad felesleg, szerintem nem veszes, csak figyelj, hogy tobb ne gyuljon.

2021. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

8-as.


Hogy érted hogy egészségtelen hatást kelt? 😣

2021. júl. 17. 14:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!