Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
75%

9-eske, az általad linkelt "vékony" nők már a kórosan sovány kategória, főleg az 1-2...


Kérdező nem vagy vékony, de jó alakod van.

2021. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
82%
Hogy őszinte legyek, a hasad nekem nem tetszik. Nem tudom eldönteni zsíros, vagy rossz a szög, esetleg puffadt, beles vagy-e. Többi rész az okés.
2021. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
69%
Női szemmel is szexi vagy:) talán a hasadból fogyhatnál
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
95%

Magas a testzsírszázalékod az vázizomzatodhoz képest. Amúgy nincs rossz alkatod, plusz nagyon nőies vagy.

A bikini előnytelen. Szerintem sokkal többet ki lehetne hozni a testedből, ha te is szeretnéd.

Edző vagyok, szakmai szemmel néztelek.

2021. júl. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem jó alakod van, viszont amit írtak a többiek, hogy edzeni kellene.

Nem tűnik feszesnek, vagy nem is tudom mi rá a jó szó.


Én nekem bomba alakom van, viszont ha nem edzek, plöttyedt vagyok. Szóval úgy lett bomba alakom, hogy nagyon nagyon nagyon sokat edzettem otthon.

Napi 30 perc is elég volt, de azt intenzíven.

Jót is tesz a lelkednek. Sosem mondtam vékonynak, mert olyan a felépítésem. Nagy mell, vékony derék, nagy fenék, vastagabb combok (ami tömény izom). Nem gebe vagyok, hanem csinos.


Nekem anno azért szólt be az exem, mert nem gebe voltam, hanem ilyen Beyoncé alakom volt, és neki a gebe lányok tetszettek.


Mindenkinek más, az első és legfontosabb, hogy magaddal legyél megelégedve.

Én azért is edzem, mert a lelkemnek jót tesz.

2021. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim válasza:
81%
Kérlek ne bántsátok már a vékony lányokat...oké, szuper, hogy valakinek hatalmas melle és feneke van, homokóra alakkal, de értsétek már meg, hogy valakinek olyan adottságai vannak, hogy soha nem tud ilyen alakot elérni. Vékonyabb alkattal is lehet gyönyörű valaki, nem kell, hogy mindene hatalmas legyen😉
2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
36%

Fájni fog az igazság, de óriási beled van. Rendesen kidülled.


A segged is hatalmas és narancsbőrös, igénytelen. És még tangában mutogatod a púzót. Ne tedd inkább.

2021. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves bókokat #47.
2021. júl. 19. 13:12
 49/77 anonim ***** válasza:
65%
Innen látszik, hogy mennyien vannak eltévedve a közösségi média által, ahol minden gyönyörű és tökéletes. De amit ott láttok, az nem létezik 🤷‍♂️ én amondó vagyok, hogy csinos és kész. F
2021. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
76%

49

Közösségi média előtt is a vékony,feszes alkat tetszett,kis mellekkel. Régebbi motoros vagyok,nem mai tini..

Szóval ízlés dolga leginkább,maradjunk annyiban.

Nekem a leányzó nem jön be,ráadásul rosszul tűri a kritikát,holott őszinteséget kért..

2021. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!