Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
67%

Na tessé vélemény... :))) na neee.....nehogy elhidd hogy dagadt vagy, vagy nagy a beled, meg hasonlók. Hát most jót nevettem :))

Figyelj, én nincs amiért védjelek, hisz nem ismerlek, és ez egy anonim oldal... de eszméletlen szép testfelépítésed van. Igazi homokóra alkat... kerek csipő, brutál vékokny derék, és még melled is van....nem vagy leszálkásítva és nem vagy csont és bőr (de miért is kéne az lenned?), de az tény, hogy ilyen arányai a legtöbb nőnek akkor sem lesz, ha fejre áll.... jönnek itt egyesek, hogy a vékony és az izmos a szép...hát oké, legyen. de attól hogy valaki vékony és izmos még nem lesz jó az alakja :)

Neked most is szép az alakod, és ha kicsit sportolsz, akkor még jobb lesz ... könyörgöm ne hidd el, hogy dagadt vagy, vagy hasonlók....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm! ❤️


Eléggé a szívemre vettem a dagadt és beles jezöket. :/

2021. júl. 19. 23:46
 53/77 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék veled ha írsz privit. :)
2021. júl. 19. 23:48
 54/77 anonim ***** válasza:
83%
Ha a szívedre vetted, akkor ne kérdezz ilyet🤷‍♀️az emberek őszintén leírták a véleményüket, mit vártál, hogy majd mindenki írja, hogy tökéletes vagy?:D
2021. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
75%
Mar nem azert de elegge el vagy szallva magadtol😂sztem ha eljarnal edzeni akk jol nezhetnel ki de semmi feszesseg nincs a testeden😌amig meg lottyedt a segged szerintem keruld el a tangat nem rosszbol mondom csak egy tanacs mert hulyen fognak radnezni😌de am kihozhatsz belole sokkal jobbat is kitartassal szoval sok sikert❗
2021. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
68%

55os vagyok

[link]

egyebkent nekem ilyem alakbol sikerult bombat csinalnom kb 2-2,5 ev alatt😌es azert szerintem egy ilyen alkatbol sokkal nehezebb egy olyan alakot elerni h legyen seggem ami feszes es formas meg, a hasam szep legyen (mondjuk az alapbol lapos volt csak izmositani akartam) es hogy izmosabb combjaim legyenek

Tehat neked sokkal egyszerubb dolgod van mert mar van mit formalnod nekem anno nem volt semmim es nagyon kemeny munka volt megcsinalom🙄mai napig heti 5x jarok edzeni masfel vagy 2 orakra😌szvl neked is siman menni fog kevesebb ido alatt

2021. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem (férfi szemmel) nagyon jól nézel ki, nekem abszolút bejön ez az alkat. Akik meg az izmai tónusát hiányolják, nem tudom, hány nőt láttak életükben...természetes, hogy vannak zsírpárnái, ettől még nem lesz kövér a kérdező.

Viszont a bikinialsót én lecserélném, ez a felszabott fazon nem áll jól.

2021. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
66%

56-os

Senki nem akar úgy kinézni mint amit te linkeltél

2021. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
67%
Hát én is inkább úgy néznék ki mint a kérdező, mint ez a kripta szökevény mint amitv az 56os linkelt....mi a nagy szám abban, hogy csont soványra fogysz?...
2021. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
81%

58-59

Értő olvasás nem igen megy,mi?

2021. júl. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!