Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen (fürdőruhás) alakról mi...

Ilyen (fürdőruhás) alakról mi a véleményetek? (N)

Figyelt kérdés

Főként lányok véleménye érdekelne hogy ti hogyan látjátok. Szerintetek vékony vagyok? Vagy van még mit dolgozni egyes részeken? Őszintén várom a meglátásaitokat.


Csalódtam egy nagyot és nem tudom bennem van-e a hiba.


Horvátországban nyaralok jelenleg, ott készült a kép.


[link]



2021. júl. 17. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
69%

58as

Krvara genetikabol voltam ilyen:))) senki nem mondta h ez az alom alak azt mondtam h en EBBOL tudtam egy bomba alakot csinalni... ugy h semmim nem volt..ennek a csajnak van segge ami lottyedt es konnyen izmossa tudna tenni egy 0 segget tudod milyen rohadt nehez volt naggya xsinalni? De dicserjetek csak a hajas disznokat mert ugye ok a noiesek es nem azok a lanyok akik a kondiban szenvednek h minnel bombabbak legyenek👋

2021. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
78%
59 nem azt mondom h ez a szep😭😭😭😭😭azt mondtam h nekem ebbol sikerult jot elernem😌egyebkent meg nem fogytam le hanem nem tudtam hizni😉😉
2021. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
71%

60

jaja eleg butak XDD

2021. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:

61/


Szóval hájas disznó is lennék már szerinted? 🙄

2021. júl. 21. 08:21
 65/77 anonim ***** válasza:
76%

Nem bszki XDD csak azt mondom h mindig az elhanyagolt testu csajok a noiesek😂😂a te alakodbol tok jot ki lehetne hozni edzessel meg egeszsegesen evessel

en nem eszek valami egeszsegesen vagyis hat probalok odafigyelni de igazabol a mertekre kell nagyon odafigyelni h mondjuk ne egyel meg egy egesz zacsko chipset hanem mondjuk egyel belole 10 szemet meg ilyenek XD en kemenyen edzek heti 5x masfel orakat es meg is van az eredmenye😌😌meg igyal sok vizet es ne uditoket sztem ez is fontos amugy

2021. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt mondom h neked konnyebb dolgod van mert van mit formalnod es nekem meg semmim nem volt es az ugy elegge nehez volt vagyis hat sok ido
2021. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
89%
Kissé husis, vékonyabb tetszik. Nem borzalmas, nem csúnya alak, de én nem téged néznélek a strandon, ízlésemhez igazából túl átlagos, közömbös. Talán pont erre lehet mondani, hogy nem csúnya, de nem az én ízlésem. F
2021. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nagyon jó alakod van ez kis husi szerintem csak még nőiessebbé tesz de ez csak saját vélemény ha nem gykn lennénk tuti rád írnék XD
2021. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy vékony.

Normál alkat

2021. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
81%
A hasad egy kicsit puhának tűnik, de szerintem inkább a fürdőruci az előnytelen. Teljesen okés az alakod.
2021. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!