Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az átlag nő?

Szerintetek milyen az átlag nő?

Figyelt kérdés

Elég ellentétes, amit manapság az instagramon, interneten látni, illetve a való életben. Az előbbi platformokon főleg "tökéletes" külsejű, de minimum csinosnak nevezhető hölgyek töltenek fel képeket, míg a valóság azért jóval árnyaltabb: egy átlagos magyar vagy akár külföldi felnőtt nő azért nem tökéletes alakú, hajú, arcú. Arról nem beszélve, hogy aki vidéken pl. mezőgazdaságban dolgozik, nem is engedheti meg magának, hogy mindig csinosan, nőiesen öltözzön, meg hogy műkörmöshöz járjon állandóan, hiszen az életstílusa jóval más.


Linkelnétek egy átlagos nőről képet? Illetve ha le kéne írnotok pár szóban, hogyan jellemeznétek?


2021. júl. 20. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát azért a mezőgazdaság az az egyik legcsinosabb szakma lett, már robotok csinálnak a földeken mindent, nem kell a napon lenni.
2021. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az átlag nő SZÉP. A műköröm engem nem vonz. A flancos ruhák meg felesleges, mert attól senki nem lesz szebb.


Ez egy pasi véleménye. Ha érdekel, holnap írhatok jellemzést. De mára már hulla vagyok

2021. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Kinek mi az átlag?

Ha azt nézzük, hogy hazánk Európa legelhízottabb országa, akkor egy átlagos magyar nőn van minimum 10 kg zsír felesleg.

A stílus mindenkinél más, úgyhogy ezt nehéz leírni. Viszont nőként megfigyeltem, hogy egyre kevesebben hordanak szoknyát, inkább nadrágot viselnek a hölgyek.

A műköröm vagy hajfestés, vagy mind a kettő a legtöbb nőnél megjelenik. Nagyon kevés az a nő, főleg idősebb korban, hogy nem festeti be a haját, hanem hagyja őszen.

2021. júl. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1- es amit leírtál, az nem egy átlag ember földjére vonatkozik. Nagy cégek, mezőgazdasággal foglalkozó gazdák megengedhetik maguknak, mi parasztok nem. Nekünk marad a kapa, a napon való aszalódás, a kézzel szedés stb. Az állatokhoz használunk gépeket, de azt is kell irányítani és akarva akaratlanul koszosak leszünk.

Kérdező, én dolgozok a mezőgazdaságban, állatokkal is. Nincs műkörömöm, se mű dolog rajtam. Körmeim rövidek, hajam hosszú, de nem hordom kibontva munka közben, szoktam sminkelni. Mindig szoknyát hordok még ilyen munkákhoz is, csak gumicsizmát veszek fel hozzá pl.a tehenekhez. Attól függetlenül, hogy mivel foglalkozom nőnek érzem magam, páromnak még kifejezetten tetszik is (mindketten ugyanazzal foglalkozunk).


Szerintem egy átlag nő farmert hord valamilyen pólóval. Haja félkötve, kissé duci.

2021. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!