Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek miért érzem az egyik pillanatban tényleg igazán szépnek magam aztán néha jön valamin és egyáltalán nem látok magamon semmi vonzót? Aztán van olyan is , hogy szépnek, de a korosztályomhoz képest elmaradottnak látom magam ( bár ez csak bizonyos embereknél jelentkezik akik alsóban néhány alkalommal csúnyán leszóltak annak ellenére ,hogy barátok voltunk) Alapvetően nem mondanám magam problémásnak az önbizalommal kapcsolatban .


A barátaim , családtagjaim mindig szépnek tartottak és már kapcsolatom is volt . Az utcán is néznek néha .

16l


2021. júl. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj. Tini vagy, ez ilyen. :)
2021. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tini? Én 32 évesen is így vagyok vele :) Semmi baj veled kerdező, szerintem kedélyállapot kérdése az egész.
2021. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszerű hangulatingadozás.
2021. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!