Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lánynak az arcán van anyajegy?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag sok van az arcomon és emiatt úgy érzem hogy ez “hátrány” és ez miatt senki sem tart vonzónak..

19/L


2021. júl. 24. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért attól függ, mennyi és mekkorák. Nem feltétlen. De azért egy képet jó lenne látni. Ha nem akarod felfedni magad, akkor szem kitakarással.
2021. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nagyon zavar, de nem csak az arcon. De ez csak én vagyok, nem hinném, hogy ez baj lenne veled, csak találd meg a megfelelő embert.
2021. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is zavar az anyajegy és nagyon igazságtalannak tartom, hogy van akinek sima az arca de van akinek elrontja egy-két anyajegy és nem tehet róla.. leszedetni meg időbe telik necces, mert heg is maradhat meg hát ahol voltam magán klinikán több tíz ezerbe került az hogy csak rá nézett a nő szóval a leszedetés eléggé drága szerintem. Szóval igen dühítő hogy megkeserít kicsi korom óta hogy ott van és látom és elveszi a maradék életkedvem is.
2021. júl. 25. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
na muti már meg, érdekel. lehet nem is vészes, csak te spilázod túl
2021. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De most az ne vegye el a kedvedet, hogy itt zavar egy embert. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Az én nagy szerelmem egy olyan lány volt, akit a haverjaim fele bottal se piszkált volna, én pedig gyönyörűnek láttam.
2021. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!