Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok, akik a társadalmi...

Nők, lányok, akik a társadalmi nyomással szembemenve nem szőrtelenítitek a hónaljatokat. Miért döntöttetek úgy, hogy szembe úsztok az árral?

Figyelt kérdés
"Lázadásból", hogy megmutasd a világnak, hogy magabiztos vagy és nem érdekel mit gondolnak rólad mások? Szereted önmagadon? Vagy csak mert szimplán nem tartod fontosnak és magasról teszel mások véleményére? Esetleg így szűröd ki az életedből azokat, akik egy ilyen kaliberű dolgon kiakadnak, és nem érdemesek arra, hogy egy másodpercet is foglalkozz velük? Mi az ami miatt meghagyod a hónaljszőrödet?

2021. júl. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Még nem döntöttem így, de gondolkozok rajta.
2021. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmiféle társadalmi nyomás nincs. Aki akarja leszedi,aki nem,az nem. Én nem szedem rendszeresen,most is szőrös és semmi problémát nem okozott sosem.Nem döntöttem így, egyszerűen nem igazán érdekel.Néha,ha eszembe jut leszedem,vagy alkalomra szoktam még.
2021. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Lustaságból. Semmi ilyen cizellált oka nincs, amit felvázoltál. Nem az önazonosságom része és nem is forradalmi zászló az, hogy meghagyom a hónaljszőrt (is).
2021. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én férfiként epilálom az egész testem mert undorodom a szőrtől, de magamért teszem nem másokért.

Szerintem ott már nagy baj van ha velaki idegenek elvárásai miatt csinál bármilyen változtatást is a testén.

F.

2021. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem érdekel. Ha strandra megyek leborotválom,de a hétköznapokban nem szoktam.Most is szőrös.
2021. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!