Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Most...

Mit csinálok rosszul? Most vettem egy új crystal nails zselèt. Xtreme superior cover pink. Ès egyszerűen borzalmas 10 körömből 9 lefolyt.. ès vagy 3 megsem kötött... De mèg az alsó rèteg sem... Mikor benèztem a köröm alá ès ott is folyt a zselè...

Figyelt kérdés

[link]

Valaki adjon valami tanácsot mert órákat szenvedtem vele..



2021. júl. 27. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokáig kötettem őket de volt amelyik rögtön felbuborèkosodott... Ès akkor már nem is köt meg
2021. júl. 27. 19:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl meleg volt? Érdemes hűtőben tárolni építés előtt. Nekem 28 fokon szétfolyt a géllakk a körmömön. Vagy a lámpa is lehet gyenge. Hagyományos uv-nál 36 wattosat vegyél :)
2021. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nehezebben köt? Nagyon folyt az biztos ès már nagyon felidegesített hogy mind oldalra folyt.. szoktam hüteni de ma vettem ès mikor megnèztem sűrű volt csak megolvadt kicsit mire kellett
2021. júl. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!