Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mők, hogy csináljátok,...

Lányok, mők, hogy csináljátok, hogy ilyen hőségben is tökéletesen néztek ki?

Figyelt kérdés

Ha szétnézek az utcán, az összes lány/nő tökéletesen néz ki, még ebben a hőségben is, a frizurájuk olyan, mintha frissen jöttek volna a fodrásztól, az arcukon a smink is ​hibátlan.


Ehhez képest vagyok én, aki olyan ápolatlannak érzem magam, bármit csinálhatok, izzadok, a nap végére szörnyen festek, akármennyire is igyekszem odafigyelni a külsőmre. Mi a titok? 30/N.



2021. júl. 27. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vállig érő hajjal és sminkfixálóval bírom ki.

Nemigen létezik titok, az is más, ha pl. tömegközlekedsz kocsi helyett vagy nagy távokat teszel meg gyalog.

Az meg megint eltérő, ki mennyire izzad.

2021. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem drasztikusan izzadok szerencsére, "csupán" annyira, hogy komfortzónámon kívül érezzem magam🙂🙂🙂. Nekem kb. lapockáig ér a hajam, kiengedve szeretem, az ilyenkor esélytelen, összefogva utálom.
2021. júl. 27. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, összefogott hajú én és kiengedett hajú én is két teljesen különböző személy. 😂 (Az áldozatok amiket a kánikulában hozunk...)
2021. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Az arcom nem szokott annyira izzadni, a sminkem este is jol nez ki, ha leszamitjuk azt, hogy azert olajosodik a borom, es nyilvan egy ido utan mar jobban fenylik igy a fejem... de az alapozo fennmarad, es a tobbi cucc is, nem kenodik el semmi.

Egyebkent izzadok es nem komfortos egyaltalan nekem sem. De a dupladezodor (golyos + fujos🤣) megved tole, hogy budos legyek, mindig indulas elott zuhanyzom, professzionalis sampont hasznalok, amitol tovabb friss marad a hajam. (2x mosom igy hetente, egy sima drogerias pl Garnier utan akar mar masnap is megmostam volna legszivesebben)

Osszessegeben ha nem erzem, hogy budos lennek, akkor nincsenek problemaim, szar dolog izzadni, de az ellen nem lehet semmit tenni, van aki jol erzi magat egy crop topban seggvillantos rovidnadragban, az biztos kenyelmesebb ebben az idoben.

A hajamat jobban szeretem leengedve, de copfban sem gondolom, hogy olyan szarul nezne ki.

2021. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kiengedve hordom ilyenkor is a mellig érő hajam, engem az nem szokott kifejezetten melegíteni. Göndör hajam van úgyhogy beállítani vagy kifésülni nem szoktam. A sminkem csak sminkfixálóval szokott fentmaradni, illetve nap közben ha pl lefolyt a szempillaspirál akkor azt valamilyen mosdóban ha van lehetőségem akkor megigazítom. Amúgy meg elég lenge ruhákban járok. Rövidgatya/szoknya meg egy crop top és így nem szokott melegem lenni csak ha 35 fok feletti a hőmérséklet. Meg persze izzadásgátlót is használok minden mennyiségben azért hogyha leizzadok akkor ne legyek büdös. Mondjuk én az átlagnál jobban bírom/szeretem a meleget, én örülök a nyári időjárásnak.
2021. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv sorstárs! 🤗😁 Nem szeretem magam sminkelni ilyen melegben, viszket tőle az arcom és ugye izzad is. Általában indulás előtt tusolok, a hajam fel fogom vagy ki engedem, izzadasgátló és ennyi
2021. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, szabad megkérdezni, hogy melyik sampont használod? :)
2021. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, hogy egyáltalán ide tartozom-e, izzadni én is szoktam, szerintem az természetes, főleg ilyen időben.

A hajam az olyan fazonú, hogy nem igényel nagy erőfeszítést vagy komoly karbantartást, ha sehogyse áll, akkor feltűzöm, sminkből meg nincs rajtam nagyon sok, így nem folyik le sem, illetve nem tapogatom az arcom.

2021. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!