Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az óra hülyén...

Szerintetek ez az óra hülyén nézne ki egy férfi kezén?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 30. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Illetve ez is: [link]


Mindkettő női óra, és kiváncsi vagyok szerintetek fiúnak passzolna e. 17/f.

2021. júl. 30. 20:30
 2/8 Brandon41 ***** válasza:
90%
Hát én a másodikról megnem mondtam volna hogy női. Bár én abból inkább az aranyozottat választanám. De inkább nézzél olyan férfi karórát ami tetszik neked. De szerintem egyik sem nézne ki hülyén férfi kezén. Csak ne tudják meg hogy női.
2021. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, nekem mindkettő nagyon tetszik. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre meg e lehet róluk mondani, hogy női.

Amúgy a második szerintem is unisex, nem néz ki nőinek.

Én inkább az elsőt venném, de az valamivel nőiesebb. Mit gondoltok?

2021. júl. 30. 20:42
 4/8 Brandon41 ***** válasza:
A 2-at talán rosé arany színűben mondanám női órának.
2021. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 teljesen elmegy férfinak is,csak legyen jó a méret,ha nagyon vastag csuklód van.
2021. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek női órák??

Hová fajul a világ...

Simán felveheted,mert ezek szerintem férfi órák, csak ez a rohadt világ amiben élünk már mindent elkoboz a férfiaktól.

2021. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magán a számlapon, a külsőn semmi nincs, ami alapján megmondanám, hogy nem férfi óra. A szíj viszont valószínűleg vékonyabb, ezt azért megnézhetnéd élőben, hogy rajtad hogy áll. Kicsit fura, ha egy férfin egy finom, vékony nő csuklóhoz méretezett szíjú óra van.
2021. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszont a nagyszámlap az mindég is férfi óra volt!

Tehát ez férfi.

A nőiknek kisebb az átmérője.

2021. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!