Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adidas-nak az egykori minősége...

Adidas-nak az egykori minősége létezik még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy nagyon tömeg termék lett szemben a 2000es évek elejei minőséghez.

2021. aug. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van körülbelül 10 százaléknyi minőségi termékük, a többi az a legalja kínai fos szinttől az éppen vállalhatóig terjed. De a Nike még ettől is gázabb, ők méginkább arra játszanak hogy lehetőleg már csak kínai áruházas minőséget adjanak el minél drágábban. Ha az ember már jól megszívta velük akkor már tudja hogy mit nem szabad venni tőlük és mi az a pár termék amiért még ki lehet adni a pénzt.
2021. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos sejtettem ezt se gondoltam rá kérdezem hogy van ez.

Akkor inkább a Columbia márka vagy a Merrell?

2021. aug. 1. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tartósság, strapabíróság a cél akkor inkább ezek a túraruházati márkák jöhetnek szóba. Minden márka olcsósít, spórol ahol tud, de a felhasználási terület megkövetel egy adott minőségi szintet. Míg egy Airmax addig tart kb. mint a legolcsóbb kínai tornacipő, addig egy Merrell azért még vállalható ilyen szempontból.
2021. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!