Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés épített körömnek...

Zselés épített körömnek milyen vastagságúnak kell lennie?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve van zselés körmöm, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Most váltottam körmöst költözés miatt és valahogy túl vékonynak érzem a körmömet. Ha az oldalához vagy az elejéhez nyúlok, érzem, hogy az ott a saját körmöm, illetve alulról megvilágítottam telefon lámpájával és látom alulról a saját körmöm mosolyvonalát. Ez normális? Vagy ez pont így jó és az előző körmösöm csinálta túl vastagra? Én vastagabbhoz voltam szokva, de nem tudom mi az ideális vastagság. Az mondjuk feltűnt, hogy az új körmös sokkal kevesebb zselét használt és kb fele annyi idő alatt kész lett, mint az előző. Mi az ideális vastagság?

2021. aug. 1. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!