Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a saját...

Hogyan kezdjek neki a saját körmeimet géllakkozni?

Figyelt kérdés

Mindig körmös csinálta, de elköltöztem és ahol most élek egy vagyont kérnek érte

Nem szeretnék semmi extrát, a körmeim hosszúak és erősek, de nem tetszik így lakk nélkül

Szeretnék legalább nude színeket rá de ezért nem szeretnék körmöshöz járni

Hogyan kezdhetnék neki? Mire lesz szükségem? Vannak kezdőszettek amiket egyben is meg lehet vásárolni? Nem tudok erről semmit, csak annyit amennyit a körmösnél láttam

Létezik valami egyszerű leírás, ami lépésről lépésre elmondja, hogy mit hogyan kell és mire érdemes figyelni? És milyen lámpát érdemes venni? Vagy az mindegy?

Ha valaki linkel nekem egy hasznos oldalt ahol olvashatok már annak is örülök, mert ha rákeresek neten ahány oldal annyiféle vélemény.

A régi körmösöm mindig Crystal nails termékekkel dolgozott. Kezdőként tudnám én is azt használni vagy annak csak úgy érdemes nekiállni ha tanulta is valaki hogy hogyan kell?


2021. aug. 8. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vettem ázsia centerben egy led uv lámpát, tökéletes itthonra. Amik még feltétlen kellenek: reszelő, buffer, bőrfeltoló, bőrvágó, savmentes primer, nail prep, alaplakk, fedőlakk, szín amilyet akarsz, a végére meg esetleg ápoló olaj.

Én így csinálom: kicsit kiáztatom a kezem, hogy a bőr felpuhuljon, feltolom a bőrt és levágom. Aztán bufferral lemattítom, formázom reszelővel, portalanítom, felviszem a nail prepet, aztán a savmentes primert, utána jöhet a base gel, 2 vékony réteg szín és végül cool top gel. Minden réteget 2 percig lámpázok és mindenből Crystal Nails-t használok. Ezeket mire beszereztem lett vagy 20 ezer a végösszeg de már bőven visszajött az ára pár hónap alatt mert én 2 hetente körmözök, nagyon gyorsan nő és megunom hamar. Nagyvonalakban ennyi de youtubeon vannak tök jó crystal nailses videók.

2021. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes segítséget
2021. aug. 9. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!