Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Balea...

Mi a véleményetek a Balea termékekről ? Illetve melyik sampon éri meg a legjobban ?

Figyelt kérdés

Köszönöm ha válaszolsz 🥰 Legyen szép estéd 🥰


16/L


2021. aug. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A festett hajra való balzsamot, és az egyik hajolaját használom, nekem ezek beváltak. A samponjával is kísérleteztem, de sajnos nem vált be. Ez persze nem jelenti, hogy neked is be fog válni, de elég olcsó, sokat nem veszítesz. Hallottam, hogy egyik barátnőm egy hajolaját vette meg, neki az bevált, viszont a balzsam nem, szóval ha valakinek nem vált be, én nem pontozom le.

Neked is legyen szép estéd!

2021. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók nagyon szeretem bármelyik termékét
2021. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, a med jelzésű tusfürdő vagy szintén med arctej vagy arclemosó nagyon jó választás, parfüm mentes és van bennük niacinamide, b vitaminok és stb

Sampon meg mindegyik jó balea-tól, olvasd el mi mire jó, és azt vedd ami neked kell

2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A DM saját márkája, a minősége korrekt szerintem.
2021. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ár- érték arányban mindegyik jó, csak persze olyat vegyél, ami a te hajadnak megfelelő.
2021. szept. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!