Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Egy idő után megbántát...

Lányok! Egy idő után megbántátok, hogy levágattátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Felső tagozatos általános iskolásként nagyon hosszú hajam volt most viszont vállig érő. Már nagyon várom, hogy legalább a lapockámig megnőjön. 😅


20L



2021. aug. 13. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 3 éve még a popsim alá ért a hajam, aztán elkezdtem fokozatosan egyre rövidebbre vágatni, egészen 1 centis tüsiig jutottam. Ez tavaly volt, azóta maradtam is ennél a "hosszúságnál". Imádom, egyelőre eszemben sincs növeszteni :)
2021. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: 23/L
2021. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem lapocka alatt már töredezik, pedig szeretem ezt a hosszt, ha tehetném, nem vágatnám lejjebb. De így muszáj. Nem bánom, mert szebb lesz a vége, de várom hogy nőjön.
2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire megbánnám, mindig visszanő.
2021. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

gimi végéig fenékig érő hajam volt, majd levágtam long bobra, azóta felváltva long/short bob vagy kb mell alá érő hajam van, és mindig épp azt szeretném amelyik nincs. Ha rövidebb akkor pár hét múlva szeretném hogy hosszabb legyen, ha épp hosszú akkor rövidre szeretném :D

23L

2021. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos sosem tudtam eldönteni hogy melyik az a haj hossz amit a legjobban szeretek ezért mindig csak variáltam.


Ugyebár ha egyszer rövid azt variálni csak úgy lehet hogy mégrövidebb lesz SAJNOS. Ezt nagyon megbántam.


Egészen állt.isk. 5.osztályáig szép hosszú hajam volt.

Majd akkor bekattant hogy akarok rövidet. Szüleim megengedték és onna indult hogy vállig érő->bob->short bob->short bob kleopátra->hosszú pixie amit sajnos nagyon megbántam.


Most 21 vagyok és egy egyenesre vágott rövid bob hajam van. Az államig ér kb. Nem nagyon van erőm és kedvem visszanöveszteni

2021. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, mert visszanő.
2021. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg mert a haj csak haj. Visszanő. Egyszer kb 40-50 cmes hajat vágattam vállig sem érőre. Négy év múlva ugyanígy 50 centis hajat kicsire. Most van kb 70 centi hajam, nem tervezem levágatni, még hagyaom kicsit nőni aztán valakinek odaajándékozom.
2021. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

2x vagattam rövidre a hajam(olyan rövidet kell elképzelni, mint rihanna take a bow klipjében volt neki), de szerintem soha többé. Macera megnoveszteni.


Inkább azt, amikor kitalaltam valami hülyeséget pl oldalt felnyírt haj, a fodrász elbszta és emiatt kellett az egeszet újra rövidre vágni.

2021. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!