Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Győrben lehet kapni boxkesztyű...

Győrben lehet kapni boxkesztyű medált nyakláncra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó minőségű boxkesztyű medált, lehetőleg aranyat, de az ezüst sincs kizárva. A neten csak bóvli bizsukat találtam. Győrben az árkádban valamelyik ékszerboltban, vagy győri ékszerboltban lehet kapni? Aki szokott ékszerboltba járni, az látott már? Gondolom általános medálokat szinte minden ékszerboltban lehet kapni, pl.kereszt, vagy betűk, de a boxkesztyű nem hiszem hogy olyan elterjedt lenne. Előre is köszönöm a válaszokat. Vagy ha esetleg valaki tudna neten linkelni valódi arany, vagy jó minőségű ezüst boxkesztyű medált megköszönném, mert én csak bizsut találtam.

2021. aug. 14. 00:46
 1/1 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem ékszerboltba nem lehet kapni, bár mennj el és kérdezd meg. ezeket az oldalakat találtam, ha beirod googlba hgy boxkesztyű medál (arany) akkor tudsz válogatni is

2021. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!