Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha eredeti Rolex helyett...

Ha eredeti Rolex helyett mondjuk egy hamisítványt veszek fel akkor azt nézni fogja bárki is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nekem az tetszik, valamelyik webshopból rendelek egy jobb minőségű, drágább változatot és azt hordom a mindennapokban a kisvárosban ahol élek, akkor szemet fog szúrni bárkinek is? Vagy egyáltalán tudják az emberek, hogy egy Rolex, Omega, Breitling stb. mennyibe kerül, hogy tényleg csak kevesen engedhetik meg maguknak?

2021. aug. 17. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Rolex talan az egyetlen, amirol sokan tudjak, hogy millios darab. Pont ezert ha valaki meglatja rajtad, es nem olyan az eletviteled, nem tunsz penzesnek, egybol feltetelezi is, hogy hamisitvany. Mint az a sok LV taska prolikon egy nagyvarosban...
2021. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Fenébe, pont ez az tényleg, amit szinte mindenki ismer nagyjából, vagy legalább hallott már róla.
2021. aug. 17. 17:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt hiszed, hogy egy luxus logótól vagy formatervezéstől nagyobb embernek tartanak majd?

Inkább vegyél “pénztárcabarátibb” márkás vagy fast fashion cuccokat, ami kamu márkajelzés nélkül hasonló stílusú, (amit gyakran az újgazdagok is ugyanúgy megvesznek, mint az “átlag” polgárok), de a hamisítvány viselése mindig is ciki volt, és az is marad, sajnálom.

Amennyit ezekre a használhatatlan (!) és nevetségesen kinéző vackokra áldoznál, ahelyett már egy jobb minőségűt is megvehetnél.

Nem is beszélve arról, hogy milyen szörnyű ipart támogatsz ezzel.

2021. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Dehogy tartanak, nem is ez a cél. Az olyan emberek nem, vagy nem csak egy órával próbálják bizonygatni magukról, hogy márpedig ők "valakik".

Tetszik a kinézete, tetszik, hogy sok sportolónak stb ilyen van, aztán kívülről jól mutat a hozzá illő ruhákkal stb.

2021. aug. 17. 17:48
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Na, akkor mázlid van, mert ugyanazt a formatervet megtalálod a homage kategóriában és akkor legalább nem gerictelen tolvajokat meg bűnözőket támogatsz anyagilag.
2021. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Hamisítvány azért nem éri meg mert egy fos!

Vegyél márkásabbat,mert ami hamitsívány az annyit is ér,0 forinot,plusz ciki.

INkább vegyél eredeti 40 ezres órát (svájcit),mithogy magadat égesd,mert szerintem gáz hogy valaki avval járkáljon :D

Inkább járok "márkátlanba" minthogy hamitsíványban égessem magam :D

2021. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Átlag melós hétköznap Rolex és LV cuccokat hordok és kb pont lesz.rom, ki mit gondol rólam:)


Ha hamisítvány lenne, valószínűleg zavarna.. eh, ebbe még belegondolni is nehéz.


Máshonnan nézve, ha észreveszek valakin egy hamis Rolexet, a következtetést igenis le fogom vonni magamban a másik félről.

2021. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is arany rolexem van. Kosztumos uzletasszony vagyok. Mindenki azt hiszi,h eredeti.
2021. aug. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hamisítványt venni nem csak gáz de illegális is. Vevőként 1-3 év szabadságvesztéssel büntethető.


Nekem van eredeti Rolex Datejustom, a Dániában élő nagybátyámtól kaptam érettségire de nem hordom mert nem fogok több milliós órával a kezemen mászkálni meg kb mindenki hamisnak gondolná.

2021. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8

Gondolom a jól szituált öltözet, ápolt külső esetleg új autó miatt.

2021. aug. 18. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!