Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna bőr vagy fehér?

Barna bőr vagy fehér?

Figyelt kérdés
Sziasztok,(lány vagyok) tehát nekem alapjáraton fehér a bőröm, nem mondanám hófehérnek, de mikor kimentem a napra viríttotam, ugye én nem is magyarba lakok, hanem németbe, ahol általában nem szokott se olyan meleg lenni, se napos idő, es eselyem sincs lebarnulni, ugye voltunk otthon magyarba nyaralni, és eléggé lebarnultam, vagyis ilyen világos kreol bőröm lett, nem olyan barna, hanem világos kreol, a lábam meg kicsiit már sötétebb kleor. Mostanábban jobban állnak a pink ruhák, meg minden,, dee.. valamiert hianyzik a feher bőröm, szerintetek melyik bőrszín szebb?
2021. aug. 17. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Telen szep a feher is, de nyaron a napbarnitott az egeszseges kinezetu.
2021. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, és szerinted télre vissza jönn az eredeti borszinem? Mert nekem amugy elegge nehezen kopik le mindig.
2021. aug. 17. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Fehér. Sosem értettem, mi a vonzó egy lebarnult bőrben.
2021. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokak meg inkább azt mondják hogy a barna bőr szebb, vonzóbb meg stb..bár nekem mindkettő szín tetszik, csak nemtudom.. most ell bizonytalanottam
2021. aug. 17. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"nehezen kopik le mindig"

Gondolom a hajad is fehér... :DDDD


Amúgy én is jobban szeretem a világosabb bőrt.

A nagyon rommá sült csajokat nem szeretem.

2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy a hajam is fehér?xd
2021. aug. 17. 20:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát amúgy ne olyan barna bőrt képzeljetek ell, mert ez nem is mondható barnának, inkább olyan nagyon sötét fehérxd
2021. aug. 17. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

"Ezt hogy érted hogy a hajam is fehér?xd"

Úgy, hogy gondolom szőke vagy ha azt hiszed, hogy a barnaság lekopik....

2021. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát.. nyáron le barnul az emberxd akkor uttána nem vissza jönn az eredeti színe?
2021. aug. 17. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
De igen, de a nap által okozott barnaság az nem olyan mint a kosz! Nem kopik le! :D Ha olyan lenne akkor fürdés után világosabb lennél nem? Vagy te egész nyáron nem fürdesz? :D
2021. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!