Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul szőrtelen...

Mit csinálok rosszul szőrtelenítésnél?

Figyelt kérdés
Borotválni szoktam a lábam,teljesen új és éles pengéjű borotvával,viszont soha nem viszi le annyira a szőrt mint kéne..Mindig latszodnak még ha sima is a tapintasa,es barmennyire is tobbszor is atmegyek rajta,ott marad.Aznap végére kb szuros is lesz.Szerintetek mi lehet a baj,es mit csinaljak h tartosan tobb napig eleg legyen?
2021. aug. 20. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A borotva csak a szőr tetejét vágja le, emiatt látszódni fog a szőr a bőrön belül. Ha ezt el akarod kerülni gyantázd.
2021. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A borotva az már csak ilyen
2021. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férfi borotva megváltást hozott(bulldog márkájút vettem). Illetve az is jó lehet ha kombinálsz 2 módszert. Pl gyanta és borotva.

A gyanta csak magában nekem nagyon elvekonyitotta a szőrt és ki se nőtt már néhány szál, hanem a bőr alatt nő. Most alig nőtt be a szőr borotvalas után.


Plusz 1 pro tipp: nappali fénynél borotvalj ne félhomályban.

2021. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul, ez ilyen. Akinek lassabban nő a szőre, annak hosszabb ideig sima lesz, de ha neked gyorsan nő, akkor mindegy hogy borotválod, akkor is hamar borostás lesz. Epilátorral vagy gyantával lesz tartósabb.
2021. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A borotva ilyen, csak a tetejét vágja le. Nekem szőke, így nem látszik ilyenkor, de én gyantázni és epilálni szoktam már ennek ellenére is.
2021. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne női borotvát használj hanem férfit.

A Wilkinson Xtreme 3 nagyon bevált, nem csak lábra hanem a szeméremszőrre is. Nagyon rugalams a feje, jól követi a domborulatokat és nem vág meg.


Mosd meg és szappanozd be újra a lábad - legyen jó habos.

Ha szappan helyett borotválkozó krémet használsz, még jobb lesz az eredmény (Ez is férfiaknak való amúgy, pl. Barbon).

Húzd le fentről lefelé irányban (a térdedtől a bokádig).

Ez a szőrnövésnek megfelelő irány.

Öblítsd le, szappanozd be újra alaposan.

Húzd le az ellenkező irányban is (bokától a térded felé).

Ez a szőrnövéssel szembeni irány.

Akkor is húzd le ebben az irányban ha már simának érzed az első kör után.

Öblítsd le újra, és krémezd be valamivel utána (Meglepi: férfiaknak való borotválkozás utáni balzsam a legjobb).

2021. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepeen mindenkinek <3
2021. aug. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!