Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vadhús lehet az orrom mellett?

Vadhús lehet az orrom mellett?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja lett szúrva az orr pc-m. Egyszer mikor ki cseréltem az ékszert lett mellette egy ilyen kis dudor, viszont az más milyen volt(szerintem). Tegnap este vettem észre hogy megint van rajta egy kis pupli vagy valami ezért raktam rá hidrogén peroxidot (mivel ez használt az előzőre is). Ez oké volt, viszont reggel mikor fel keltem véletlen meghúztam az orrom, kb egy fél perc múlva éreztem hogy valami folyik ezért oda raktam az újjam és bizony vér volt. Azért is mondtam hogy szerintem ez más mert az előző nem vérzett. Ez vadhús? Vagy valami más lehet?

2021. aug. 23. 09:01
 1/4 A kérdező kommentje:
+ a hétvégén voltam a Balatonba, bár nem hinném hogy attól lett mert 2-3 hónap után azért már be kellett volna gyógyulnia
2021. aug. 23. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Szarvas vagy őzhús biztos nincs ott.

Inkább gyulladásra tippelnék. Csak vér jött?


A helyes megoldások pedig:

Ki cserélte = kicseréltem

Fel keltem = felkeltem

Balatonba = Balatonban

Újjam = ujjam

2021. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okey okey helyesírás szaki, én is észre ettem hogy elírtam ez azt de reggel volt még. Amúgy igen csak vér jött.
2021. aug. 23. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

nekem is nőtt vadhús az orr pc-m mellé, és volt hog yegyszer belekaptam, megkarmoltam és elkezdett vérezni, szóval lehetséges.

Ha nem sikerül kenőcsökkel elmulasztani, akkor érdemes kiszedni a pc-t és bőrgyógyásszal/sebésszel leszedetni a vadhúst. Pár hét múlva újra lehet szúratni a pc-t amikor már begyógyult a vadhús helye. Nekem legalábbis ez így bevált és utána már nem nőtt többet.

2021. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!