Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Széles lábfejre hol találok...

Széles lábfejre hol találok szép, elegáns, akár magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés
Nagyon széles lábfejem van (kb. 10 cm széles ha jól mértem) és egyszerűen nem tudok rá olyan szandált/magassarkú cipőt találni, amiből ne lógna ki a lábam, ha az orrába még bele is fér, a talpam/lábfejem közepe kilóg belőle és nem mutat túl szép látványt. Neten találtam néhány széles lábfejre alkalmas cipőt, azonban a nagymamám hord hasonlókat, én 20 évesen viszont valami szexibbre vágyom. Esetleg valami ötlet, hogy hol találhatnék? Ti széles lábfejű társaim ezt hogyan oldjátok meg?

2021. aug. 26. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálgatok és vagy jó,vagy nem.Többnyire nem,mert keskenyek,de azért néha spontán találok...
2021. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vannak egész jó magasított papucsok, ott talán ez nem lenne probléma mert teljesen nyitott...amugy esetleg van képed hogy néz ki a mostani cipőidben? lehet kicsit túlreagálod a dolgot, és nem néz ki olyan vészesen:)
2021. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!