Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Mit tegyek, ha folyamatosan elvágom a lábam a borotvával?🪒

Figyelt kérdés
Fáj és vérzik :(

2021. szept. 2. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kérdés kamu. A kérdező valami talpimádó. Mondjuk, miután elküldtem a kommentemet, megfordult a fejemben, hogy csak valaki trollkodhat, aztán a privát üzenete igazolta is a gondolatomat.
2021. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
#11 Hol élsz? A kérdező törölve van, ergo nem tőle kaptad az üzenetet. Ja és elég szánalmas vagy már megint, hogy még erre is kamut kiáltassz. Nevetséges
2021. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Hogy lenne törölve? És ezt te honnan tudod egyébként? Érdekes, a 10. válasz az enyém, normális választ adtam, mégis le lettem pontozva, most meg szánalmas, ha azt mondom, hogy a kérdés kamu. Neked mi bajod van?
2021. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

#13 "A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2021. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Értem. Akkor az tévesztheted meg, hogy a címzett neve, aki privátban írt, az volt, hogy a "kérdező kommentje". De tulajdonképpen mindegy is, mert a 10. válaszomban írtam tanácsot a kérdésre. Nem is értem, mi a probléma vele, miért lett az a válaszom lepontozva.
2021. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!