Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az apple logós matricát...

Az apple logós matricát rálehet ragasztani egy adidas iskolatáskára?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy rajta marad-e vagy gyorsan elengedi és lejön róla?


Igen, mutatni akarom hogy telik rá, szóval ne ezzel legyen teli a kommentszekció, hanem a kérdésemre a válasszal. Köszi!



2021. szept. 4. 17:28
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
88%
Szerintem felragasztás után 2-3 másodpercel lerobban róla. (2 ilyen baszó márka nem fér meg egymás mellett.)
2021. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Szirty ***** válasza:
80%
Igen
2021. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
A táska anyagától függ
2021. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

szerintem hamar el fogja engedni.

Elég merev anyagból van az a matrica,

ha megnézed van körben az azátlátszó rész. az a keményebb anyag. Az nem fogja követni a táska anyagának mozgását, hajlását.

2021. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Mit fizet apple neked, hogy reklámozod a céget?
2021. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Semmit. De jól néz ki a matrica.
2021. szept. 5. 10:06
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa! Akkor valószínűleg nem tudod mennxi pénz van a reklámban, és ezrk mocskok ingyen próbálják a butákat rávenni a reklámozásukra.
2021. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzuk úgy, hogy az apple már azzal sokat tett értem, hogy nem kell androidot használnom.
2021. szept. 5. 14:06
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz, de fizettél a készülékért nem? Nem a lógó kihelyezésért kaptad cserébe.
2021. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom azok is kapnak mind pénzt, akiknek a dolgain Vans, adidas meg hasonló matricák vannak…

Meg hát azok is akik ilyen márkás cuccokat hordanak.


Nem tudom miért nem lehet úgy elmenni egy ember mellett, hogy nem kötsz bele. Fáj, hogy nekem telik 250k-s Iphone-ra? Fáj, hogy Burn-t meg néha redbullt iszok egész hónapban? Csinálni kell a pénzt és majd neked is fog telni.

2021. szept. 5. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!