Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy nő számára...

Milyen érzés egy nő számára amikor rájön hogy kicsik maradnak a mellei?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után a legtöbb ember megtanulja elfogadni magát.
2021. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezen manapság felesleges hintázni. Még 2000 környékén lehet probléma volt, mert ezt nyomták, de manapság egy vékony nőnek kis mellekkel is bőven lehet annyi követője mint DD-s társainak.

Illetve volt egy kutatás (nem tudom belinkelni) ami szerint az okosabb (talán magasabb iq-jú) emberek a kisebb mellű nőkhöz jobban vonzódtak:)

2021. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra. Én még örülök is neki. Nem okoz hát fájdalmat a nagy mellekkel szemben, és valószínűleg idősebb koromban sem lesz egy aszott lógó valami. Nincs útban futás és egyéb sportok közben sem. Felvehetek egy sima braletet is és még abban is tök jól néznek ki a melleim szemben a nagyobb mellekkel amik sokszor csak valami extra jó alátámasztású meltartóban mutatnak jól mert különben lógnak. Sokszor már fiatal lányoknak is lógó mellei vannak ami a korral csak egyre rosszabbak lesz.


Szerencsére a testalkatomhoz jobban illenek a pici cicik mint a nagyok mivel az átlagnál jóval vékonyabb vagyok. Hülyén mutatna rajtam a nagyobb mell. Meg sok esetben a nagyobb mellek szélesebbnek, testesebbnek láthatják a viselőjüket.

Szóval én emiatt teljesen megvagyokn elégedve a 65-70 B-s cicijeimmel.

2021. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan, mint arra rájönni, hogy a magasságom nem változik már. Tökmindegy, ez van.

Csodálom, hogy meg senki nem kérdezett vissza: egy pasinak milyen érzés rádöbbenni, hogy kicsi marad a szerszáma?

2021. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként nagyon rossz volt. Felnőttként már értékelem az előnyeit.
2021. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
De akkor miért csináltat rengeteg nő mellnagyobbítást, ha nincs szinte semmi előnye?
2021. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk teljesen nem értem a kérdést, ez nem olyan, hogy egyik napról a másikra ébred valaki rá, hogy kicsi. Nyilván az évek alatt fokozatosan észreveszi, hogy nem nő, a többieknek meg igen.

A legtöbben szerencsére elfogadják, mert manapság leginkább a sportos alkat a trendi, ahhoz meg gyakran kis mell dukál. Bár szerintem az egyáltalán nem az átlagos B-s (meg C, itt már ilyen kérdést is láttam), hanem A, AA. Egy kis háthoz egy B pláne jó, optikailag is nagyobbnak tűnik, míg egy testesebb nőn nem nagyon.

2021. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel. 55 kg vagyok, fura lenne, ha nagy melleim lennének.
2021. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon örültem neki, mert már az a minimális növekedés is baromira zavart.


Utálom a nagy melleket magamon. Lötyög, rázkódik, gusztustalan az állaga is... Brr

2021. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is abban reménykedtem, hogy kicsik lesznek, így nagyon örülök neki.
2021. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!