Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing mögött csomó?

Helix piercing mögött csomó?

Figyelt kérdés
Pár hete lett szurva helix piercingem. Naponta többször is betadineozom, viszont nőtt egy dudor hátulra. Mintha tele lenne gennyel úgy néz ki. Ezzel mit tudok tenni? Várjak es kenegessem tovabb? Elmúlik majd magatol? Volt aki azt mondta hogy o kiszúrta es kinyomta viszont ezt nem igazán szeretném. Ismerosomnek sima fulbevalo mögé nőtt egy ilyen, neki elmúlt magatol. Van valakinek ezzel tapasztalata?
2021. szept. 26. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyi ilyenem volt már. Én mindig kezelgettem és idővel eltűnt. Csak legyél türelmes, és kezeld rendszeresen. Ha van benne genny, akkor idővel majd úgy is magától kipukkad.
2021. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne genny, hanem csak egy kemény duncs akkor pedig vadhús lesz. Az industrial piercingemen nekem is volt, nagyjából 1 hónap alatt múlt el rendszeres (napi 6-8) Octeniseptes kezelés után. Ha viszont nem múlik el, érdemes kivenni az ékszert majd ha elmúlt a vadhús újra lehet szúratni.
2021. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!