Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing vadhús lehet?

Industrial piercing vadhús lehet?

Figyelt kérdés
3 hete szúrtam industrial piercinget és a felső lyuknál az ekszer körül nőt egy fehér vízhólyag szerű dudor ahogy ma átvettem a pólóm beleakadt és kifakadt a hólyag. Kenegetem meg kamilla teázom remélem nem lesz belőle nagyobb baj meg kérdeztem egy ismerősöm akinek van indusa és azal ijezgetet higy vadhús kicsit beparáztam.

2021. okt. 1. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Lehet sima gyulladás, lehet vadhús és lehet keloid is. A sima gyulladás a vadhús előjele, a keloid keményebb mint közül. A vadhús egy sejtkinövés, amit vagy levágnak, vagy leszárítanak. Erre hidrogén-peroxid oldat jó, vagy teafa olaj. A kamillát felejtsd el. Octenisept folyadákkal napi 3x tisztogasd meg, ne feküdj rá, hajad ne tekeredjen fel egyik végére sem, ne piszkáld. De ha mindent be is tartasz, akkor se biztos, hogy rendesen meggyógyul, mivel ha bénán lett szúrva, akkor a szár feszíti a porcot és akkor csak idővel elmigrál és folyton begyullad. Annyiszor láttam már ilyet... De amúgy a teljes gyógyulási idő indu esetében 2 év is simán lehet.
2021. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!