Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a videóban...

Szerintetek szép a videóban szereplő, 21 éves brit lány?


2021. okt. 8. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát, nem egy bombázó 😀 Ráadásul ilyen vackokat eszik-iszik. Ezt is benyelete a média. Öregessen éldegél, rém unalmas lehet, slamposan öltözködik, meg ki tudja mi lehet vele. 😀 Hát egy depressziós palit tudnék mellette elképzelni, aki elüldögél, el teázgat vele, meg vacsorára magvakat eszegetnek banánnal 😀
2021. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem átlagos
2021. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Aranyos, kellemes, rendezett megjelenesu, szimpatikus, de "szep" az utolso jelzo, ami eszembejut rola.
2021. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Aaranyos és szépen beszél, szolid, viszont mint fentebb írták, maradian öltözködk. Inkább máshogy szép, mivel nem egy bombázó, de nem is kell mindenkinek annak lennie.

Egyébként a belső értékek is fontosak.

2021. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aranyos, csinos, nekem.kifejezetten tetszik. Sokkal szebb mintha le lenne vakolva az arca, bár tényleg kicsit konzervatívan öltőzik, de szerintem szép.
2021. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. Nem érezném a késztetést, hogy leszólítsam, ha meglátom az utcán, de amúgy ha jól el tudnék vele beszélgetni, simán bepróbálkoznék nála.
2021. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is az jutott róla eszembe, hogy átlagos. Az a szürke kisegér típus, de ez sok pasinak bejön, pont azért, mert kedves aranyos kisugárzása van, szerintem egy épeszű pasi előbb venne ilyen lányt feleségül, mint egy mű, cicikidobós csajt.
2021. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miért, de bennem egy furcsa kettősség van.

Fiatal mégis öreg... Nem tudom, de valamiért egy 1900-as évekbeli nővérre vagy apácára emlékeztet.

2021. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szerintem is rendezett, csinos és aranyos, mint a többség szerint, és mivel megkedveltem a személyiségét (szoktam néha-néha nézegetni, amiket felrak Youtube-ra), azóta szépnek is látom.


De igen, valóban konzervatívan öltözködik, inkább kislányos, semmint szexi a kisugárzása. Mit gondoltok, aki így öltözködik, ahhoz kevésbé mernek odamenni a pasik? Kell a "szexi" öltözködés ahhoz, hogy valaki szexuális érettséget sugározzon a másik nem felé?

2021. okt. 10. 16:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én is érzem azt, amit írtatok, hogy egyfajta öregesség is van benne. Nem tudom teljesen megragadni, mitől ilyen a kisugárzása, de érdekesnek találom.
2021. okt. 10. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!