Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is vonzó tud...

Szerintetek is vonzó tud lenni az, ha egy lány nem borotválja a hónalját, és inkább a természetesség híve?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A legkevésbé sem
2021. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%

Számomra az, aki azért nem szőrtelenít, mert így különbnek érzi magát a sok "birkától", az számomra unszimpatikus. Nem csak szőrtelenítés terén. Mintha feltűnési viszketegsége lenne vagy valami hasonló.

Pusztán természetesség híve, azt elfogadom, nem vált ki belőlem csak ezért semmiféle negatív érzetet, ettől független, bárhogy is nézem, engem nem vonz. Sajnos vagy nem sajnos, de ezt nem tudom megváltoztatni, nem tudom szépnek találni. Itt gyakorin is olvastam már nem egy kérdést, akit beindítanak a szőrös lányok, nyilvánvalóan ennek is megvan a fétise, ha lehet ezt a szót használni rá.

2021. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát, részemről teljesen rendben van, sőt vonzó a (teljesen) szőrös női szeméremtest (is). A lábon, karon lévő vékony szőrikék sem zavarnak. De ha mondjuk 1 centinél hosszabb hónaljszőrrel szembesülnék, azt lehet hogy már nem látnám épp oly' vonzónak.
2021. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Vonzónak soha, de pont nem érdekelne ha látnék egy nyújtózkodó lányt a hónaljkutyáját villantani.

Meg am látványról nem is beszélve, szőrös hónalj jobban szagosodik, és tart szagot. Amióta borotválom sokkal jobban érzem magam, meg mások is körülöttem

2021. okt. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem írtó szexi, sőt kedvencem mikor a betyárkörtéje is jó érett.
2021. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

A közízlés nem igazán fogadja el a szőrös nőket, de nem csak olyan emberek léteznek akik közízlés mentén gondolkodnak.

Párkeresésnél minden esetre szűkebbek a lehetőségek szőrös nőként.

Olyan ez mint a fokhagyma. Önmagában semmi baj vele ha valaki kedveli, de randi előtt nem szerencsés bezabálni, mert kevés embernek jön be a masszív illata.

2021. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyéni preferencia kérdése, ahogy láttam a többséget taszítja. Számomra viszont nagyon is vadító tud lenni, főleg ha nekem alapból tetsző, kívánatos nőnél fedezem fel. Kérlek ne pontozzatok le pusztán az ízlésem miatt, tudom hogy ritka, akár már fétisnek is beillő, de ez van, engem pl kifejezetten vonz és izgat a női hónaljszőr. Csupán a kérdésre válaszolva szerettem volna jelezni hogy igen, van akinek vonzó, de szerintem meglehetősen ritka.

Úgy tapasztaltam a lányok között is ritka aki bevállalja hogy meghagyja, mostanra talán bátrabbak lettek páran mióta változott a trend külföldön, nem tudom. De az például feltűnt hogy a puncin meghagyott szőr, aminek szintén lelkes kedvelője vagyok, jóval gyakoribb. Szerencsére a hónaljszőr sem veszett ki teljesen a nőknél csak jóval ritkább, viszont volt szerencsém kifejezetten fiatal és izgató lányoknál is látni, akik egyébként adtak is magukra, bár egy kezemen meg tudnám számolni őket. Azon belül is csak kettő volt akinek teljesen természetesre meg volt hagyva, a többieknek inkább csak fél, 1 milis rövid lehetett, de nagyon tetszett az is, vonzotta a tekintetem.

2021. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
30%

A szőrös területek nagyon hajlamosak a kellemetlen testszagok "gyűjtésére" és csak gyakori, alapos bő vizes mosással lehet megszabadulni tőle.

Ettől függetlenül divat kérdése is a dolog.

Ma a csupasz, borotvált hónalj és intim testrészek vonzóbbak, mint a természetes állapot.

Én - az idős korom miatt - a régi, természetes szőrzetű, majd a fazonra borotvált időszakot és a teljesen leborotvált korszakokat is ismerem.

A hónaljszőrzetet más, mert azt még azok is leborotválták, akik máshol meghagyták.

Az izzadságtól nedves, összetapadt hónaljszőrzet nagyon gusztustalan és elviselhetetlen bűzt tud árasztani. Ezenkívül körülményesebb a tisztán tartása is.

Ezt kell figyelembe venni, ha valaki azzal a gondolattal játszik, hogy természetes állapotba hagyja a hónaljszőrzetét.

2021. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Indulj ki a dolgok eredeti állapotából. Az a természetes, ha szőrös a hónaljunk és a nemi szervünk környéke. Nem véletlenül. Mi ennek az oka? Mitől véd meg a szőrzet? Ezeket a kérdéseket kellene feltenni mindenkinek magának. Ha nem tudja a választ, akkor pedig nyissa ki a szakkönyveket.


Az, hogy valaki a természet rendjét követi, teljesen normális. Én is azt csinálom. Sosem volt és lesz festve a hajam, mert az a természetes és normális, ha szépen megőszülnek a hajszálak. Ápolva nagyon szép és vonzó tud lenni. Ugyanez igaz a szőrzetre is.


Ami magától értetődő és természetes, az sosem taszító és negatív!

2021. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Írd le akkor, hogy mitől véd, ne bizonyos szakkönyvekre hivatkozz. Elég csak röviden. Amúgy a gyerekeket nagyon sajnálom akkor, egészen kamaszkorig nagyon védtelenek. Ráadásul láthatóan az evolúció is a kihalásunkat szeretné, mert a szőrzet eltűnése felé hajt. Szerencsére mondjuk azt a védtelen időszakot gyerekkoromban túléltem, most legalább saját hülyeségem miatt vagyok védtelen "valamiktől", amiket az a bizonyos szakkönyv említ 😂

Amúgy a körmöd se vágd, inkább rágd le vagy valami. Tusfürdő, fogkrém és mindenféle tiszatásig szer is felesleges. Hajadból se vágj, ha túl hosszú, inkább kösd fel... Nem hiába nő meg akkorára, nemde?🤦

2021. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!