Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a septum piercin...

Hogy kezeljem a septum piercingemet?

Figyelt kérdés

tegnap előtt szurattam, első pc-m


van ez a octenisept spray (fertőtlenítő?) , ha 1nap 2x befújom ennyi elég?

vagy sós vízzel is kell? (gyógyulás segítő?)

Vagy valami gyulladás csökkentő is kell?


nem tudom igazából, nem akarom hogy vadhús nőljön rá, nem szoktam piszkálni.

Nem fáj, nem gennyes.


Köszönöm



2021. okt. 16. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
az orrfujas borzalmas xd faj
2021. okt. 16. 13:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Octeniseptből fújsz egy fülpiszkálóra, azzal óvatosan megtisztogatod a lyukat és az ékszert. Ezt napi 2-3 alkalommal kb 1 hónapon át. Ha nem piszkálod, akkor nem lesz más baja. Ha vahús kezdene rá nőni, akkor teafaolajjal kezeld. Ha már a vadhús nagy ra nőtt és akkor veszed észre, akkor patikai hidrogén-peroxiddal pezsegtezsd napi 3x három héten át, majd utána teafaolajas kezelés szintén három héten át. Jó pár hónapig ne cserélgesd, de érdemes egy bő fél évig nem cserélni.

Az orrfújás fájni is fog egy darabig, de majd ahogy meggyógyul, már nem. Felesleges mással is kezelgetni, mert minél többször piszkálod, annál később gyógyul meg teljesen. Kellemes viselést! :)

2021. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2021. okt. 17. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző mindent leírt, annyit idebiggyesztek még, hogy én az orrfújást annó ugyanúgy oldottam még, mint ahogy a sebkezelést leírja. Óvatosan mwgforgattam az orromban egy fültisztítót.
2021. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megforgattam*
2021. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha vérzik kicsit az baj?
2021. okt. 18. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!