Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Victoria’s Secret bare...

A Victoria’s Secret bare vanilla testpermet vonzó illat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a tömény illata, de nem tudom hogy kívülről is “jó”-e. Valami tapasztalat?

2021. okt. 18. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése, erre nem lehet általános véleményt mondani. Van aki odavan érte, nekem túl sok. Az se mindegy amúgy, hogy kin van. Van akihez jól illenek a vaníliás illatok és úgy jó lehet. Amúgy is jön a hűvös idő, ilyenkor sokkal kevésbé tolakodóak az édes illatok. Ha neked tetszik, tegyél vele egy próbát.
2021. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül az a fontos, hogy neked tetsszen az illata, és komfortosan érezd magad benne.

Nekem ez a kedvenc testpermetem, mert az EDP parfümjeimmel vetekszik a tartóssága. Jól áll nekem a vanília, főleg ilyen szexi pézsmás kivitelben.

Én egyébként is az erőteljes illatokat szeretem. A parfüm számomra egy láthatatlan ruha. A megfelelően kiválasztott illat harmonizál a bőröd természetes illatával, ezáltal rólad is sok mindent elárul, és ezt nem kell szégyellned. Mert annak, hogy mindössze fél óráig érződik, akkor is extra haloványan, tényleg semmi értelme.

2021. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bare Vanillia
2022. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!