Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől pattogok ki borotválkozá...

Mitől pattogok ki borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Minden borotválkozásom alkalmával (csak a comb és a kényes részen) kippatogok, kis dudorok valamint nagyon apró pattanások jelennek meg. Próbáltam már, hogy testápolóval jó alaposan bekenen, de nem segített🥺 Van valakinek valamilyen ötlete, vagy tippje? (Nő vagyok)

2021. okt. 22. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Radírozz előtte, használj jó minőségű cserélhető pengés borotvát, borotvahabot, ha végeztél fertőtlenítsd le, kend be borotválkozás utáni krémmel amikor pedig beszívta akkor hintőporral.
2021. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manly ***** válasza:
100%
A bőrt irritálja a borotva, apró sebzések keletkeznek, ezért kell utána bekenni.
2021. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A borotva a férfiak arcának szőrtelenítő eszköze. Nem való nőknek. Intim részen nem kell szörteleníteni, combon is csak akkor, ha sötét és vastag (a szőr)
2021. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 köszönjük, el tudjuk dönteni mit szőrtelenítünk:D
2021. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok mondani jó bőrradír meg borotválkozás utáni krém márkát?🥺 És hogy hol lehet őket kapni? valamint mivel fertőtlenítsem a borotvám?
2021. okt. 25. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Testradírt én otthon csinálom magamnak, cukorból és tusfürdőből, óvatosan végig dörzsölöm vele a testem. (ezt nyilván arcra nem szabad használni). Borotvalkozás utáni krém ami nekem bevált az a balea márkájú vagy az aloe vera gél is jó ra. Fertőtleníteni én sima fertőtlenítő spray-el szoktam amivel takarítok is, de hidrogén peroxid is jó, azzal a saját bőröd is le tudod fertőtleníteni.
2021. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ooh, le tudnád írni a testradír receptedet?🥰 Valamint a fertőtlenítő spraydet hol veszed?
2021. okt. 25. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!