Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire abnormális,hog...

Tényleg ennyire abnormális,hogy van 100 felsőm és kb 20 nadrágom, 10 világ márkás parfümöm? 22/L

Figyelt kérdés
4 éve dolgozok,sima admin fizuból hoztam ezt össze . Semmi másra nem költöttem,csak ezekre meg kajára. Mégis az emberek nagyon furcsan szoktak rámnézni ,hogy hónapokig nem vagyok ugyanabba a ruhába .
2021. okt. 26. 09:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem! Mindenkinek van valami hobbija amire költi pénzét!
2021. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Miért, ki mondta, hogy abnormális?

Mellesleg ne foglalkozz mások véleményével. Jogod van úgy élni, ahogy neked tetszik, és arra költeni a saját pénzed, amire te akarod.

2021. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 kisördög1 ***** válasza:
77%
Inkább az a szokatlan hogy itt próbálsz felvágni azzal amid van.
2021. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Engem nem zavar, bár nem vágom mi szükség van ennyi göncre. Ehhez szinte már külön szoba kell. Az én értékrendembe nem fér bele egy ilyen társ, hogy külön szobát tartsak fent csak a ruháinak, ettől függetlenül nem vagy rossz ember. Természetesen sok kis maki itt le fogja írni, hogy semmi baj, holott ők sem így gondolják csak megpróbálnak Neked bevágódni, hátha valamelyik felszed.
2021. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

ne foglalkozz másokkal. Én speciel bírom az igényes nőket.

És nem, nem akarlak felszedni sem, van párom.

Ha telik rá, van elég helyed is, egészségedre. Ezen nem múlik semmi.

Ha téged ez tesz boldoggá, minden rendben.

2021. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%

"Hónapokig nem vagy ugyanabba(n!) a ruhába(n!)"

Egy hónap ~30 nap, van 20 nadrágod.. Ha minden nap mást veszel fel, akkor ez 20 napra elegendő nadrág. Amennyiben hónapokig nem vagy ugyan abban a ruhában, akkor feltételezzük, hogy 4 hónapra kellene 120 nadrág. Ha egy hónapot elengedek, mert mondjuk harisnyában vagy, akkor is kellene 90 nadrág. Kicsit nagyzolósan írtad ezt le, nem gondolod? :) Egyébként senkinek sem tiszte belekötni más pénztárcájába, így nekem sem, de had jegyezzem úgy halkan meg, hogy ez a mértéktelenség és pocsék, ami 1-2 embernél van /legyen az étel, ruha, bármilyen pénzszórás/ vezetett el oda, hogy ez a mai értékrend, ez alapján kell megítélnünk másokat. Egyébként nem abnormális, neked más az értékrended. Ennyi.

2021. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
85%
Sosem figyeltem meg, hogy ki meddig van egy ruhában, nem érdekel.
2021. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

Azért külön szoba,kicsit ku-rva nagy túlzás.

Azaz abnormális hogy számon tartod. Én nem tudom mennyi felsőm van.

Azt tudom hogy hány nadrágom van,mert kis helyt foglalnak.

Amugy 6utcái viselet 2sport 3surf(fürdő gatya) 3itthoni.

Felsők sokkat többet foglanak nálam ugyanakkor többet lehet egymásr halmozni.

4parfüm mert azok jó illatuak.

2021. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Mathus válasza:
90%
a kérdésre: mamahotelben lakva simán össze lehet ezt rakni. nekem van egy haverom, aki dedikált első kiadásokat gyűjt.
2021. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

igazábol akkor is ha az otthonrol elköltözéskor nem dobszki mindent,hogy a nullárol kezdj.

Tudod ha tudatosan keresel albit és nem pedig az első hirdetére csapszle akkor egy időbe telik mire kéglit találsz addig pedig lehet venni 2-3 polót. Nem az fog földhöz vágni.

2021. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!