Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több éves helix pc folyamatos...

Több éves helix pc folyamatos gyulladása?!

Figyelt kérdés
Van valakinek tippje, vagy tapasztalata, hogy vajon egy majdnem 2 evvel ezelott csinaltatott helix miért gyullad be kb havonta? Nagyon szeretem, de mar erosen gondolkodom, hogy kivegyem, mert borzasztóan zavaro, hogy havonta par napot ennyire faj. Vajon mitol lehet ez? Targusommal sosem volt ilyen problema :(

2021. okt. 27. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nemlehet hogy "elalszod"?

Jó helyre szúrták?

Milyen ékszer van benne? Orvosi fém vagy bizsu?

Én octeniseptel fújtam és tetránnal kentem. Szépen begyógyult.

2021. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tény, hogy azon az oldalamon fekszem, de nem tudom ez indokolja-e, hogy ennyi idő elteltével is begyulladjon. En is tetrant hasznalok ilyenkor, par nap alatt leviszi, de aztan 1 honap es ujra begyullad..

A studioban vett orvosi fém pc van bent egyebkent, nem rég csereltem, hátha azzal van a baj, de nem segített ez sem.

Amugy azt honnan lehetne tudni, hogy rossz helyre szurtak?

2021. okt. 27. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Szinten lassan 2 eves, amugy semmi baja, akkor szokott begyulladni kicsit (inkabb csak fajni) ha elalszom. Biztos vagyok benne, hogy csak az miatt faj olyankor.
2021. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!