Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem jobban tetszik a rövid...

Nekem jobban tetszik a rövid haj, de mindenki más szerint jobb a hosszú?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Kétszer is volt már olyan hajam, ami egyik oldalon teljesen fel van nyírva. Igazából szerintem egyik se áll rosszul,se ez, se a hosszú, meg mondjuk azt nem is mondta senki konkrétan, hogy a rövid rossz, csak hogy a hosszú jobb. A rövid feltűnőbb, a hosszú meg nőiesebb, de valamiért mindig húzom vissza a rövid hajhoz (pedig nem is szeretem a feltűnést:D) Szerintetek vágassam le megint?

2021. okt. 30. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Te életed, magadnak kell, hogy tetszen. (Persze normális kereteken belül) Én mindig így gondolkozom. Plusz ez csak haj ami visszanő, semmi kárt nem tudsz vele csinálni.
2021. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy legyen,ahogy neked tetszik!:)

(Persze normails keretek kozott,ahogy irtak elottem)

2021. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha jobban tetszel önmagadnak rövid hajjal, akkor természetesen úgy is azért fogod levágatni, az huszadrangú dolog, hogy feltűnőbb.

Meg ha már alapból így állsz hozzá akkor biztosan jól fog esni visszatérni a rövidhajhoz. A nőiesség meg amúgy is belülről fakad. Derékig érő hajjal is lehet valaki kevésbé nőies és rövid hajjal is. Ez a kisugárzástól függ, nem a megszokásoktól.

2021. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú most a hajad és mennyire rövidre akarod vágatni?
2021. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy rövid kleopátra frizurát.

Ami hátul kissé rövidebb mint oldalt.

Szerintem az nagyon szexi és vonzó, de sajnos kevés nő hord ilyet.

Megkérdezhetem a hajad színét?

2021. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vállig ér most, hogy milyen rövidre azt még nem döntöttem el. Sötétbarna hajam van.
2021. nov. 5. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Köszönöm, hogy válaszoltál.

Nem akarlak rábeszélni, de egy vállig érő hajból szuper kleopátrát lehetne csinálni, és még el is tudnád dönteni, hogy még rövidíted, avagy sem.

Ha neked mint írtad a rövidebb jönne be inkább.

2021. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
F/32 vagyok, és például nekem pl. egy ideje már jobban tetszik a rövid haj a nőkön. Ha rövid hajjal jobban érzed magad, szerintem egyértelmű, hogy vágasd le.
2021. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bátran vágj bele. Az én hajam tüsi, amit férjecském intéz.
2021. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!