Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek hosszú a körme, hogyan...

Akinek hosszú a körme, hogyan nyomkodja a kijelzőt, annak billentyűzetét? Mi a technika?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Es hogyan torli ki a segget? 🤔
2021. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Amikor nekem hosszabb volt, akkor az ujjbegyem oldalával nyomkodtam.. gyorsan meg lehet szokni, aztán a 'vissza szokás' is egy külön feladat :D


1! Ezek a kérdések soha nem is voltak és soha nem is lesznek viccesek. :)

Semmiben nem akadályoz egy köröm, sajnálatos, hogy a fantáziád ennyire silány :)

2021. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Rovid korommel se szembe van forditva az ujjam, hanem az oldalaval nyomkodom, nem ertem ebben mit nem lehet elkepzelni. Nezd, hogy hogyan gepelsz, a korom nem er hozza a kijelzohoz
2021. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Az ujjbegyemmel. Mikor rövidre vágom a körmöm, akkor is az ujjbegyemmel nyomogatom ezeket, nem sokat befolyásol.


#1

Hát, én általában papírral szoktam, függetlenül attól hogy épp rövid vagy hosszú a körmöm. Én nem szeretem körömmel kikapirgálni ami ott maradt, biztos van akinek ez kényelmes... a többiek papírt és/vagy bidét használnak.

2021. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!