Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfi parfümö(ke)t...

Milyen férfi parfümö(ke)t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan férfi parfümöt keresek, ami nem túl népszerű és egyedibb illatot ad, illetve sokáig lehet érezni, nem száll el 5 perc után.


Általában sokat vagyok zárt környezetben, így nem kell túl erősnek lennie, elég, ha csak akkor érzi valaki amikor elsétálok mellette, nem kell az egész helységnek az én parfümömtől fulladoznia.


Emellett egy erősebb típust is keresek, amit akár kint a szabadban is lehet érezni.


Illatra természetesen mindenkinek más jön be és mindenkin máshogyan is érződik, így ez most lényegtelen. Ár szintén lényegtelen.


Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Szép estét mindenkinek.



2021. nov. 13. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nincs sok ertelme. Neked kell vegigprobalnod parat. Az osszes parfum, amiket mar evek ota gyartanak, nem azert van a boltok polcain, mert senkinek sem tetszene. Es meg a legnepszerubbek sem jonnek be mindenkinek.
2021. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mancera Cedrat Boise, ezt már dícsérték meg rajtam 8-9 órával azután, hogy befújtam magam. Fürdés után is még érzem magamon kicsit. Párom is szokta érezni.
2021. nov. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, #2!
2021. nov. 19. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha ódzkodsz a tucat illatoktól, akkor a Montale parfümöket ajánlom. A Neroliból mintákat is lehet rendelni, illetve személyesen tesztelni.
2021. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire népszerű vagy mennyire nem de nekem a Police To Be Camouflage a kedvencem. Tartós is és az illatát is szeretem hogy egyszerre olyan halványan édes de mégis citrusos is mellette. Sokan megdicsérték már és kérték el a nevét.
2021. nov. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!