Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinget milyen sós...

Köldök piercinget milyen sós vizzel lehet tisztitani, es hogyan?

Figyelt kérdés

Vettem tengeri sót. Az jó rá? Vagy sima etkezesi soval kell csinalni?

Valahol azt olvasom hogy tengeri kell valahol azt hogy az nem jo. Most akkor hasznalhatok azt vagy nem?


Hogyha forralok vizet, feloldom benne a sot,majd beborogatom az ugy oke?


Egyebkent egyeb ilyen tippeket is elfogadok piros, felig gyulladt pc-kre.



2021. nov. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

miért nem alkoholt vettél a gyógyszertárban? vagy octenisept, valamilyen fertőtlenítő?

a sós víz nem hiszem hogy valami szuper fertőtlenítő szer, akkor mindenki sóoldattal csinálna mindent😄

2021. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mármint a pc helyének fertőtlenítésére írtam az első választ. magát a pct én eszköz fertotlenitovel szoktam fertőtleníteni, pl. baridez
2021. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van octenim, de sajnos nem hasznal….tetranom is. Alkohollal nem lehet.
2021. nov. 19. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

en a fulemben a fulbevalokat, pct gyógyszertári alkohollal kezeltem.

orvosi fém, nemesacél van benne? egy ismerősömnek volt 3 köldök pc je, nem bírta az orvosi fémet, szóval neki ki kellett vennie.

2021. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Titan van benne. Nem tudom szamitana e, de mashol js van pcm orvosi fem is, es nincs baja
2021. nov. 19. 18:23
 6/6 anonim válasza:
Jódozatlan sóval a tengeri só jó
2021. dec. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!