Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mell piercing, segítség kezdő...

Mell piercing, segítség kezdő vagyok?!:D

Figyelt kérdés

Lassan egy hetes a mell piercigem, elkezdett sebesedni körülötte, napi többször tisztítom antibakteriális zöld szappannal, octenisepttel és két naponta tengeri sós vízzel. Tegnap még kicsit véres volt, ma már kicsit mintha váladékozna, legalábbis valami cucc ragad a piercing szárra a takarítás mellett is (nem nagyon, de látható).

Kicsit parázok, hogy begyullad, vagy valami. Más piercingem volt már, átlagban nagyon gyorsan gyógyulnak, ez mégis új azért. Mellesleg rohadtul viszket két napja😂😂

Konkrét kérdésem az lenne, hogy ez a sötét sebes cucc normális-e a két külső résznél és mennyire aggódjak a kilökődés miatt?



#piercing #intim piercing #Frisspiercing
2021. dec. 10. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Betadint hasznalj, nekem a mell pc lassan gyogyult meg
2021. dec. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Az octenisept szerintem elég lenne a tisztítására. Napi 2x fertőtlenítsd, több nem szükséges hacsak nem kondizol/edzel mellette. Ha túltolod a fertőtlenítést rettenetesen kiszárítod a szöveteket és amiatt fog sebesedni/váladékozni. Figyelj rá, hogy törcsivel ne rántsd meg:)

Egyébként kell neki néhány hónap, míg rendbe jön (nekem kicsit több volt mint fél év, mire teljesen meggyógyult), addig meg kitartást🥰

2021. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Az antibakteriális zöld szappant felejtsd el, mivel maró anyagot tartalmaz. Octenisepttel kezeld.

Egy jó tipp: reggel hidrogén-peroxiddal ecsetelgesd át, majd utána 70%-nál töményebb alkoholos oldattal, az csípni is fog. Utána lefújod octenisepttel, majd sterill mull lappal takard le a bimbókat, leukoplaszttal vagy a sima silkkel ragaszd le, de nem túl szorosra és este ugyan ezt csináld. Ezt egy hétig, majd utána csak octenisepttel. Az alkohol ne álljon sokat rajta, ha már nem csíp, akkor hagyd is el. Ha a peroxid nem pezseg, akkor azt is hagyd el. (tehát lehet 1-2 nap de 7 nap is)

KB 2-3 hónap alatt jön teljesen rendbe. Addig, ha olyan ruhát viselsz, akkor érdemes mull lappal ragasztani, hogy ne akadjon bele se melltartóba, se másba.

2021. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépek köszönöm!! 🥰
2021. dec. 11. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Tetrán kenőcs kell rá.
2021. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kenőcsöt hanyagolom, attól mindig begyulladt minden piercingem. De köszi :)
2021. dec. 13. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
alakul?
2021. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a kérdést!! :3
2021. dec. 17. 18:44
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Ami nálam bevált több is ami nagyon jó. Lehet kapni Aloe Vera gélt pl. a kétbetűs drogériába. (Nekem van otthon rendes Aloe növény azt használom levágok egy levelet és belső gélből nyomok az érintett részre.) Kamill a teába mártani vattát és azzal borogatni. Vagy lehet kapni Neoranormon kenőcsöt az is kiváló a célnak. Bármelyiket is használnád legalább 3 * naponta és legalább hatni egy fél órákat. Belsőleg A - E - C, cink, Béta karotin tartalmú étrend kiegészítő ami még segíthet. Gyors gyógyulást :)!
2021. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!! :)
2021. dec. 26. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!