Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mi a véleményet...

Csajok! Nektek mi a véleményetek az epilátorról?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom, hogy beruházzak rá, mert a gyanta macerás, pepecselős. A borotva után pedig sokkal szúrósabban nő vissza szőr.

Nektek mi a tapasztalatotok? Van olyan hatásos, mint a gyanta? Puha lesz a bőr utána?

Köszönöm előre is ❤️



2021. dec. 30. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem ajánlom, ha érzékeny a bőröd.

Nagyon rövid ideig használtam ilyet, egy nap múlva számtalan apró, fehér közepű pattanás borította az egész lábamat. Ráadásul iszonyatosan fájdalmas volt. A legkellemetlenebb módszer.

Állandóan kipattogtam tőle. Nem volt leányálom, hogy utána még sokkal gázabbul nézett ki a lábam, mint szőrösen. 😬

2021. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Kínzóeszköz, ahogyan a gyanta is, csak az utóbbi hatásosabb
2021. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

13 éves korom óta epilátort használok. Most vagyok 31.

A felkaromon nem használom egyedül, mert ott csúnyán kipattogzom, minden máshol viszont azt használom. Picit fájdalmas, de megszokható. Egészségesebb, mint mondjuk egy szőrtelenítő krém és tovább is tart.

2021. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a lábamra
2021. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első alkalom úgy fajt, azt hittem össze csinalom magamat, 3 nap alatt szedtem le teljesen mindenhonnan. Azóta 3-5 naponta átmegyek rajta így nem no annyi vissza egyszerre. Így már meg sem érzem. Már a második alkalom sem fajt. Csak tényleg nem szabad hagyni hogy sok legyen egyszerre amit szedni kell.

Víz alatt csinalom így az is sokat tompítani tud a fájdalmon.


Braun skil epil wet and dry készüléket használok

2022. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!